• Uus
Cosmoveda - Taimetee meestele, 25x1.8g

Cosmoveda - Taimetee meestele, 25x1.8g

Taimetee, mis toetab meeste heaolu ja tervist. Tee on valmistatud Iidseid Ayurveda traditsioone ning õiglase kaubanduse põhimõtteid järgides.

Viimased tooted laos
7,50 €

(166,67 € kilogramm)

Maksudega

 

Cosmoveda - Taimetee meestele, 25x1.8g

Tee on valmistatud Iidseid Ayurveda traditsioone ning õiglase kaubanduse põhimõtteid järgides.

Koostisosad: ashwagandha juur*, kummeliõied*, salveilehed*, rosmariin*, Rama Tulsi lehed*, Nana piparmündi lehed*, amalaki vili*, ženšenni juur*. 

*kontrollitud mahepõllumajandusest

Valmistamine: vala peale keev vesi ning lase 3-5 minutit tõmmata.

ELi-väline põllumajandus. Pakendatud Saksamaal.

Taimetee meestele - mis see on?

Taimetee meestele on spetsiaalselt valmistatud jook, mis on valmistatud iidseid ayurveda traditsioone kasutades ja järgib õiglase kaubanduse põhimõtteid. Need põhimõtted tagavad, et tee on toodetud eetiliselt ning toetab jätkusuutlikke põllumajandustavasid. Selles taimetees kasutatavad koostisosad on hoolikalt valitud ja kontrollitud mahepõllumajanduslikult, mis tagab kahjulike kemikaalide ja pestitsiidide puudumise.

Selle taimetee valmistamisel on soovitatav valada teekotike üle keeva veega ja lasta sellel 3-5 minutit tõmmata. See kestus võimaldab maitsete ja ravimtaimede kasulikke ühendid veega läbi imbuda, luues rikkaliku ja aromaatse tõmbe. Mida kauem teed leotatakse, seda tugevamaks muutuvad maitsed, seega on oluline leida õige tasakaal, mis põhineb isiklikel eelistustel.

Üks meeste taimetee peamisi omadusi on selle järgimine iidsetele ayurveda traditsioonidele. Ayurveda on iidne India meditsiinisüsteem, mis keskendub tasakaalu ja harmoonia saavutamisele kehas looduslike abinõude ja praktikate abil. Selles tees kasutatavad taimed on hoolikalt valitud nende spetsiifiliste omaduste ja kasu põhjal meeste tervisele.

See taimetee sisaldab näiteks selliseid koostisosi nagu ashwagandha ja ženšenn, mis on tuntud meeste üldise heaolu toetajana. Ashwagandha on näiteks võimas adaptogeen, mis aitab vähendada stressi ja soodustab elujõudu. Ženšenn on tuntud oma võime poolest suurendada energiataset ja parandada kognitiivseid funktsioone. 

Lisaks tervisele kasulikele omadustele on need taimeteed toodetud ka õiglase kaubanduse põhimõtteid silmas pidades. Õiglane kaubandus tagab, et tee tootmisega seotud põllumeestele ja töötajatele makstakse õiglast palka ja nad töötavad ohututes tingimustes. Samuti edendatakse jätkusuutlikke põllumajandustavasid, mis kaitsevad keskkonda ja säilitavad bioloogilist mitmekesisust.

Kvaliteedi tagamiseks pakendatakse need taimeteed Saksamaal, mis on tuntud oma kõrgete tootmis- ja pakendamisstandardite poolest. See tagab, et teesid käideldakse hoolikalt ja need vastavad enne tarbijateni jõudmist rangetele kvaliteedikontrollimeetmetele.

Kokkuvõttes on meestele mõeldud taimetee toode, mis ühendab endas iidsed ayurveda traditsioonid ja õiglase kaubanduse põhimõtted. See valmistatakse hoolikalt, kasutades kontrollitud mahepõllumajanduslikke koostisosi ja pakendatakse Saksamaal, et tagada kvaliteet. Järgides soovitatud valmistamisjuhiseid, saab nautida maitsvat ja kasulikku tassi taimeteed, mis toetab meeste tervist ja üldist heaolu.

4032108173528

Tee- ja kohvipood kasutab oma tööks küpsiseid,

samuti on kasutusel Google Analyticsi küpsised.