Artemis Bio - Hea une tee, 20x1.5g

Artemis Bio - Hea une tee, 20x1.5g

Hea une tee enne magamaminekut on hea viis lõõgastumiseks ja rahuliku une ettevalmistamiseks. Võta hetk enne voodisse minemist, et nautida rahustavat kuuma teed, sest soojus aitab keha ja meelt lõdvestada. Hea une tee võib olla just see, mis tagab, et teie keha ja vaim on valmis mõnusaks uneks.

See hea une tee on vegan koostisosadest valmistatud. Pakis 20 teepakki.

Otsas
5,05 €

(171,14 € kilogramm)

Maksudega
 

Artemis Bio - Hea une tee, 20x1.5g

Hea une tee enne magamaminekut on hea viis lõõgastumiseks ja rahuliku une ettevalmistamiseks. Võta hetk enne voodisse minemist, et nautida rahustavat kuuma teed, sest soojus aitab keha ja meelt lõdvestada. Mahepõllumajanduslikult kontrollitud koostisosad pakuvad rahustavat mõju, mis võib aidata sul uinuda. Hea une tee lõõgastavad omadused võivad aidata ka vähendada stressi ja ärevust enne magamaminekut, aidates teil rahulikumalt magada. Hea une tee võib olla just see, mis tagab, et teie keha ja vaim on valmis mõnusaks uneks.
See hea une tee on vegan koostisosadest valmistatud. Pakis 20 teepakki.

Artemis Bio - Hea une tee koostisosad

Koostisosad: aniis* (Pimpinella anisum L.) 450mg, raudürt* (Lippia citriodora (Lam.) Kunth) 450mg, meliss* (Melissa officinalis L.) 300mg, hõbepärn* (Tilia tometosa Moench) 225mg, lagritsa-magusjuur* (Glycyrrhiza glabra L.) 75mg.

*kontrollitud mahepõllumajandusest

Valmistamine: vala teepakile peale kuuma vett ja lase 5 minutit tõmmata.

Hoiatus! Mitte ületada päevast soovitavat kogust (1 teekotike päevas). Toodet ei tohi kasutada mitmekesise toitumise asendajana. Hoida lastele kättesaamatus kohas! 

Valmistatud Hispaanias.

8428201310278

Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:

Tee- ja kohvipood kasutab oma tööks küpsiseid,

samuti on kasutusel Google Analyticsi küpsised.