Nutrisslim - Matcha pulber 70g

Nutrisslim - Matcha pulber 70g

Matcha (Cammelia sinensis) on valmistatud rohelise tee lehtedest, mida kasvatatakse ja koristatakse erilisel viisil. Matcha valmistamiseks peavad teelehed kasvama varjulises kohas ning neilt eemaldatakse enne töötlemist kõik väädid ja rootsud. Juba sajandeid on jaapanlased kasutanud matchat teetseremooniatel ning buda munkade elus on matcha oluline erguti. Sobilik veganitele.

Toode on partnerettevõtte laos. Telli!
12,45 €

(180,82 € kilogramm)

Maksudega

 

Matcha pulber

Nutrisslim superfood

Matcha omadused 

Antioksüdandid

Matcha rohelises tees on väga rohkelt antioksüdante. Antioksüdandid on toitained ja ensüümid, mis võitlevad UV-kiirguse negatiivse mõju vastu ning kaitsevad haiguste eest. Ühes tassis matcha tees on viis korda rohkem antioksüdante kui üheski teises toiduaines.

L-teaniin

Matcha's sisalduv kofeiin toimib koostöös aminohappe L-teaniiniga, mis tagab kuni kuuetunnise energialaengu ilma selliste kõrvalmõjudeta nagu ärevus ja kofeiinivärinad.

Lisaks energia saamisele võib matcha't juua ka rahustaval eesmärgil. Üle tuhande aasta on Hiina taoistid ja Jaapani buda mungad kasutanud matcha rohelist teed meditatsiooniks ning puhkamiseks, samal ajal virgel olles. L-teaniin on ideaalne kontsentreerumiseks ja meditatsiooniks.

L-teaniini kõrvalmõjuks on ka dopamiini ja serotoniini tootmine. Need kaks ainet parandavad tuju, mälu ja aitavad keskenduda.

Klorofüll

Matcha tee joomist on seostatud ka ainevahetuse kiirenemisega ning matcha aitab kehal neli korda kiiremini rasvu põletada. Erinevalt enamikust kaalulangetamisviisidest ei ole matcha'l tuvastatud mitte ühtegi klassikalist kõrvalmõju nagu kiirenenud südametöö või kõrgenenud vererõhk.

Matcha aitab keha jääkidest puhastada. Kolm nädalat enne matcha teelehtede korjamist kaetakse need päikesevalguse eest. See põhjustab taimes klorofülli suurenenud tootmise, mis annab teele erkrohelise värvuse.

A- ja C-vitamiin, raud, kaltsium, magneesium

Matcha tugevdab organismi immuunsüsteemi ning toimib antibiootiliste omadustega tänu A- ja C-vitamiini, raua- ja kaltsiumisisaldusele.

[Wikipedia]

Koostisosad: 100% rohelise tee lehtede (Camellia sinensis)* pulber

*mahepõllumajandusest

Sobib joomiseks nii kuumalt kui külmalt. Soovitav päevane kogus on 3g, mis vastab ühele teelusikale. Sega vähese külma veega ning lisa jõuliselt segades sobiv kogus kuuma vett.

Päritolumaa: Hiina

Hoiatus! Mitte ületada päevast soovitavat kogust. Toodet ei tohi kasutada mitmekesise toitumise asendajana. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Toitaineline väärtus

 100g kohta

Energia

1193 kJ / 285 kcal

Rasvad

5,2 g

  küllastunud rasvhapped

0,7 g

Süsivesikud

21,2 g

  suhkrud

1,2 g

Kiudained

28,6 g

Valgud

24,1 g

Sool

< 0,1 g

 

 Vitamiind ja mineraalid  100g kohta

NRV*

Vitamiin C

175 mg

291 %

Kaalium

2660 mg

59 %

Kofeiin

3,5 g

 

L-teaniin

1,42 g

 

Katehhiin

10,5 g

*päevane võrdluskogus täiskasvanule

3830052954368

Tee- ja kohvipood kasutab oma tööks küpsiseid,

samuti on kasutusel Google Analyticsi küpsised.