Artemis Bio - Roheline tee, 20x1.2g

Artemis Bio - Roheline tee, 20x1.2g

Kõigist teesortidest on roheline tee kõige suurema antioksüdantse sisaldusega. Seda teed võib juua igal ajal. Roheline tee ei ole mitte ainult täis antioksüdante, vaid see on tuntud ka kui põletiku vähendamiseks, immuunsuse ja südame tervise toetamiseks. Miks mitte minna üle rohelisele teele ja kasutada selle imelise joogi eeliseid! Pakis on 20 teepakki.

Toode on partnerettevõtte laos. Telli!
3,65 €

(154,62 € kilogramm)

Maksudega

 

Artemis Bio - Roheline tee, 20x1.2g

Roheline tee on üks populaarseimaid teesorte maailmas! Artemis Bio roheline tee on vegan ning valmistatud mahepõllumajanduslikest koostisosadest, lisaks on see täis antioksüdante. See muudab rohelise tee suurepäraseks valikuks neile, kes soovivad suurendada antioksüdantide tarbimist. Roheline tee ei ole mitte ainult täis antioksüdante, vaid see on tuntud ka kui põletiku vähendamiseks, immuunsuse ja südame tervise toetamiseks. Miks mitte minna üle rohelisele teele ja kasutada selle imelise joogi eeliseid!

See roheline tee on vegan ja mahepõllumajanduslikest koostisosadest valmistatud. Pakis 20 teepakki.

Artemis Bio - Roheline tee koostisosad ja valmistamine

Koostisosad: roheline tee mahepõllumajandusest°.

°orgaaniline roheline tee on Fair Trade poolt sertifitseeritud, kaubeldakse, auditeeritakse ja hangitakse Fair Trade tootjatelt, kokku 100%.

Valmistamine: aseta teepakike tassi, kalla peale keev vesi ja lase tõmmata 5 minutit. 

HERB0025

Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:

Tee- ja kohvipood kasutab oma tööks küpsiseid,

samuti on kasutusel Google Analyticsi küpsised.