Hea pakkumine! Thee Van Oordt

Thee Van Oordt "Super Shape" - seedimistsoodustav tee

8719375002138

TOOTEL "PARIM ENNE" 05.2021

Aktiveeri oma seedimine põneva teesegu abil rohelise teest, nõgesest, leedrimarjast ja võilillest.

Koostisosad: roheline tee*, leedrimari*, nõges*, apteegitill*, laim*, võilill*, laimi ja apelsini lõhna ja maitseaine

*-orgaanilist päritolu

2,45 €

3,25 €koos maksudega

81,67 € / kg

Thee Van Oordt "Super Shape"

Super vorm - Aktiveeri oma seedimine põneva teesegu abil rohelise teest, nõgesest, leedrimarjast ja võilillest.

Rohelist teed valmistatakse teepõõsa ülemistest, esimestest lehtedest ja pungadest. Kuna roheline tee on fermenteerimata tee, siis peale korjet tuleb lehed ja punagad kohe röstida (Hiina meetod) või aurutada (Jaapani meetod), et ennetada lehtedes käärimisprotsessi algust. Käärimisprotsessi peatamine tagab hiljem rohelisele teele omase värske ja maheda maitse ja säilitab lehtede rohelise värvi. Edasi toimub teelehtede rullimine ja vajadusel veelkordne kuivatamine. Kuna rohelist teed töödeldakse vähe, siis säilivad rohelises tees paljud bioaktiivsed ained ja vitamiinid ning mineraalid, mis on meie tervisele kasulikud. Rohelises tees on rohkelt antioksüdante, mis kaitsevad keha vabade radikaalide tekitatava kahju eest. Hiinas on rohelist teed sajandeid kasutatud ka ravimina. Väidetavalt aitab roheline tee ennetada südamehaiguseid, madaldada vererõhku, veresuhkru- ja kolesteroolitaset. Samuti mõjub rohelise tee joomine nahale hästi.

Leedrimarjad on üldtugevdava, higistamapaneva, rögalahtistava, lahtistava, diureetilise toimega. Kasutatakse reuma puhul. Leedrimarjade maitse sarnaneb mustsõstrale või mustikatele. Iseäranis tõhusaks peetakse neid aga just gripilaadsete sümptomite leevendamisel – leedrimarjad on üks väheseid, mis aitavad ka siis, kui grippi juba põetakse. Lisaks marjade võimsale immuunsussüsteemi tugevdavale toimele, on leitud, et need aitavad ka astma, diabeedi, kõrge kolesterooli, kehva nägemise, närvihaiguste, seljavalu, kuseteede põletike ning bakteriaalsete ja viiruslike põletike puhul,
Leedrimarjad sisaldavad orgaanilisi pigmente, tanniine, aminohappeid, karotenoide, flavonoide, suhkrut, rutiini, A ja B ning suures koguses C vitamiini. Marjadel on ka kergelt lahtistav ja diureetiline ning higistamist soodustav mõju.

Nõges puhastab organismi, viies kehast välja liigse vedeliku ja alandades turseid. Nõges kiirendab seegimist, aidates nii kaasa ka kaalu langetamisele. Nõges aitab ta paljude haiguste puhul, leevendades põletikke ja alandades palavikku. Verevarustusele annab nõges palju abi just oma rikkaliku rauasisalduse poolest. Regulaarne nõgese kasutamine aitab grippi ära hoida.

Apteegitill ehk fenkol on kuulsust kogunud köha, hingamisteede katarride ja seedehäirete leevendajana. Arvatakse, et apteegitill parandab ka nägemist ning mõjub organismile üldtoniseerivalt.

Võilill on tõhus toksiinide väljutaja (vere, lümfide ja maksa puhastaja), soodustab seedimist, kasutatakse põletike puhul, võilille abil saab vedelikke edukalt organismist väljutada, turseid alandada.

Hollandi bränd Thee Van Oordt asutati juba 1834. aastal Adriaan Johannes Van Oordti poolt Rotterdamis. Nad on väga uhked selle 180 aastat vana pärandi üle. Teede valmistamisel on kasutatud ainult orgaanilisi koostisosi.

Thee Van Oordti sarja kaunistab valge ükssarvik. Sellele legendaarsele olevusele on antud juba sajandeid maagilised volitused mütoloogias. Seega sümboliseerib ükssarvik jõudu, puhtust, energiat, tervist, õnne, tasakaalu ning uuendusi. Võimsad ja puhtad maitsetaimed teedes, uuenduslik valik ja maitseelamused - kõik selleks, et saaksid olla õnnelik.

Thee Van Oordt "Super Shape" koostis

Koostisosad: roheline tee*, leedrimari*, nõges*, apteegitill*, laim*, võilill*, laimi ja apelsini lõhna ja maitseaine

*-orgaanilist päritolu

Teepakend sisaldab 20 teepakki (1,5g), iga teepakk on eraldi pakendatud ümbrikusse.

Tee on pakendatud Sri Lankal.

SOOVITUSED

Valmistamine: Rohelist teed valmistades on soovitatav keev vesi jahutada 70-80 kraadini ja siis teele valada ning tõmmata lasta ca 4 minutit.

Thee Van Oordti teed sobivad neile, kes peavad lugu puhtast ja orgaanilisest teest.

Ägeda disainiga pakend teeb Thee van Oordi teedest head kingitused.

Veel samas kategoorias