Thee Van Oordt "PURE CAMOMILE" - Rahustav tee

8717825668552

Puhtal kummeliteel on lõõgastav ja rahustav toime.

Koostisosad: orgaaniline kummel 100%

3,25 €

129,99 € / kg

Thee Van Oordt "PURE CAMOMILE"

Puhtal kummeliteel on lõõgastav ja rahustav toime.

Teekummel ajab külmetushaiguste korral higistama. Teekummel on kuni 30 cm kõrguseks kasvav aromaatne ja magusalõhnaline rohttaim, mille kasvatamine on võrdlemisi lihtne, peaasi, et kasvukoht oleks päikseline. Kuigi ülitundlikel inimestel võib kummeli tarvitamine põhjustada allergilisi reaktsioone, on kummel endiselt tõhus ravivahend mitmesuguste tervisehädade korral. Kummeliteed kasutatakse desinfitseeriva ja põletikuvastase toime tõttu kõhugaaside korral, samuti mao- ja kaksteistsõrmikhaavandite korral. Soodustab uriini- ja sapieritust ning ergutab seedimist. Kummeliteega pesemine parandab haavu ja nahahaigusi, paiseid ja ekseeme. Teega suu loputamine ja kurgu kuristamine parandab haavu ning ravib põletikke. Kummeliteega blondide juuste loputamine annab neile kauni kuldse läike.

Hollandi bränd Thee Van Oordt asutati juba 1834. aastal Adriaan Johannes Van Oordti poolt Rotterdamis. Nad on väga uhked selle 180 aastat vana pärandi üle. Teede valmistamisel on kasutatud ainult orgaanilisi koostisosi. Orgaaniliste taimeteede hulka kuulub 7 erinevat teesorti.

Thee Van Oordti sarja kaunistab valge ükssarvik. Sellele legendaarsele olevusele on antud juba sajandeid maagilised volitused mütoloogias. Seega sümboliseerib ükssarvik jõudu, puhtust, energiat, tervist, õnne, tasakaalu ning uuendusi. Võimsad ja puhtad maitsetaimed teedes, uuenduslik valik ja maitseelamused - kõik selleks, et saaksid olla õnnelik.

Thee Van Oordt "PURE CAMOMILE" koostis

Koostisosad: orgaaniline kummel 100%

Teepakend sisaldab 20 teepakki (1,25g), iga teepakk on eraldi pakendatud ümbrikusse.

Tee on pakendatud Sri Lankal.

Soovitused

Valmistamine: Taimeteed võib teha 100 kraadise veega ja lasta tõmmata vähemalt 5 minutit.

Thee Van Oordti teed sobivad neile, kes peavad lugu puhtast ja orgaanilisest teest ning soovivad turgutada oma tervist.

Sisaldus/maitseKummel
Tee tüüpPakiteed
Kogus pakendis20
Paki kaal25g
Teepaki kaal1.25g

Veel samas kategoorias