The Art of Tea Collection troopiliste viljadega roheline tee 2g

8717825668729

Koostisosad: roheline tee*, papaiatükid*, troopiliste viljade lõhna- ja maitseaine, saialille õielehed*

*- orgaanilist päritolu

2g

0,35 €

175,00 € / kg

The Art of Tea Collection troopiliste viljadega roheline tee 2g

Rohelist teed valmistatakse teepõõsa ülemistest, esimestest lehtedest ja pungadest. Kuna roheline tee on fermenteerimata tee, siis peale korjet tuleb lehed ja punagad kohe röstida (Hiina meetod) või aurutada (Jaapani meetod), et ennetada lehtedes käärimisprotsessi algust. Käärimisprotsessi peatamine tagab hiljem rohelisele teele omase värske ja maheda maitse ja säilitab lehtede rohelise värvi. Edasi toimub teelehtede rullimine ja vajadusel veelkordne kuivatamine. Kuna rohelist teed töödeldakse vähe, siis säilivad rohelises tees paljud bioaktiivsed ained ja vitamiinid ning mineraalid, mis on meie tervisele kasulikud. Rohelises tees on rohkelt antioksüdante, mis kaitsevad keha vabade radikaalide tekitatava kahju eest. Hiinas on rohelist teed sajandeid kasutatud ka ravimina. Väidetavalt aitab roheline tee ennetada südamehaiguseid, madaldada vererõhku, veresuhkru- ja kolesteroolitaset. Samuti mõjub rohelise tee joomine nahale hästi.

Rohelist teed valmistades on soovitatav keevvesi jahutada 70-80 kraadini ja siis teele valada ning tõmmata lasta ca 4 minutit.

Papaia viljalihas leidub rohkelt A- ja C-vitamiini, mis on tugevad antioksüdandid ja aitavad hoolitseda meie immuunsussüsteemi eest, võideldes nakkushaiguste ning põletikega. Lisaks on papaia hea B- ja E-vitamiinide allikas. B-vitamiinid on kasulikud ajutegevusele, samuti aitavad B-vitamiinid glükoosi muuta energiaks, et meie organism saaks kütust. B- vitamiinid on äärmiselt vajalikud, et närvisüsteem toimiks normaalselt. Need vitamiinid on vajalikud ka seedeelundkonna lihaste toonuse säilitamiseks ning naha ja luustiku hea tervise tagamiseks. B-vitamiinid on eriti olulised rasestuda soovivatele ja rasedatele naistele, samuti vanematele inimestele ning neile, kelle menüüst puuduvad lihatooted.

The Art of Tea Collectioni teed on kõrge kvaliteediga, käsitsi korjatud ning orgaanilist päritolu. 100% puhtad maitsed. Teed vastavad Fairtrade standarditele. Au sees on keskkond, taaskasutus ning inimtööjõud.

The Art of Tea Collection troopiliste viljadega rohelise tee koostis

Koostisosad: roheline tee*, papaiatükid*, troopiliste viljade lõhna- ja maitseaine, saialille õielehed*

*- orgaanilist päritolu

Pakend 2g

Soovitused

Sobib rohelise tee austajale, kes peab lugu puhtast ja kvaliteetsest teest.

Sisaldus/maitsePapaia
Tee tüüpPakiteed
Kogus pakendis1
Teepaki kaal2,0g

Veel samas kategoorias