The Art of Tea Collection roheline tee 2g

8871782566869

Koostisosad: roheline tee*

*- orgaanilist päritolu

2g

0,35 €

175,00 € / kg

The Art of Tea Collection roheline tee 2g

Rohelist teed valmistatakse teepõõsa ülemistest, esimestest lehtedest ja pungadest. Kuna roheline tee on fermenteerimata tee, siis peale korjet tuleb lehed ja punagad kohe röstida (Hiina meetod) või aurutada (Jaapani meetod), et ennetada lehtedes käärimisprotsessi algust. Käärimisprotsessi peatamine tagab hiljem rohelisele teele omase värske ja maheda maitse ja säilitab lehtede rohelise värvi. Edasi toimub teelehtede rullimine ja vajadusel veelkordne kuivatamine. Kuna rohelist teed töödeldakse vähe, siis säilivad rohelises tees paljud bioaktiivsed ained ja vitamiinid ning mineraalid, mis on meie tervisele kasulikud. Rohelises tees on rohkelt antioksüdante, mis kaitsevad keha vabade radikaalide tekitatava kahju eest. Hiinas on rohelist teed sajandeid kasutatud ka ravimina. Väidetavalt aitab roheline tee ennetada südamehaiguseid, madaldada vererõhku, veresuhkru- ja kolesteroolitaset. Samuti mõjub rohelise tee joomine nahale hästi.

Rohelist teed valmistades on soovitatav keevvesi jahutada 70-80 kraadini ja siis teele valada ning tõmmata lasta ca 4 minutit.

The Art of Tea Collectioni teed on kõrge kvaliteediga, käsitsi korjatud ning orgaanilist päritolu. 100% puhtad maitsed. Teed vastavad Fairtrade standarditele. Au sees on keskkond, taaskasutus ning inimtööjõud.

The Art of Tea Collection rohelise tee koostis

Koostisosad: roheline tee*

*- orgaanilist päritolu

Pakend 2g

Soovitused

Sobib rohelise tee austajale, kes peab lugu puhtast ja kvaliteetsest teest.

Sisaldus/maitseRoheline tee
Tee tüüpPakiteed
Kogus pakendis1
Teepaki kaal2,0g

Veel samas kategoorias