Tea of Life värskendav roheline tee 20*2g

8717825660532

Roheline tee värskendava ingveri, sidrunheina ja ženženniga

Koostisosad: roheline tee 80%, sidrunhein, ingver, ženženn, passionvilja, ananassi, mango, banaani lõhna- ja maitseaine

Toodet pole enam laos

1,45 €

Tea of Life värskendav roheline tee 20*2g

Rohelist teed valmistatakse teepõõsa ülemistest, esimestest lehtedest ja pungadest. Kuna roheline tee on fermenteerimata tee, siis peale korjet tuleb lehed ja punagad kohe röstida (Hiina meetod) või aurutada (Jaapani meetod), et ennetada lehtedes käärimisprotsessi algust. Käärimisprotsessi peatamine tagab hiljem rohelisele teele omase värske ja maheda maitse ja säilitab lehtede rohelise värvi. Edasi toimub teelehtede rullimine ja vajadusel veelkordne kuivatamine. Kuna rohelist teed töödeldakse vähe, siis säilivad rohelises tees paljud bioaktiivsed ained ja vitamiinid ning mineraalid, mis on meie tervisele kasulikud. Rohelises tees on rohkelt antioksüdante, mis kaitsevad keha vabade radikaalide tekitatava kahju eest. Hiinas on rohelist teed sajandeid kasutatud ka ravimina. Väidetavalt aitab roheline tee ennetada südamehaiguseid, madaldada vererõhku, veresuhkru- ja kolesteroolitaset. Samuti mõjub rohelise tee joomine nahale hästi.

Rohelist teed valmistades on soovitatav keevvesi jahutada 70-80 kraadini ja siis teele valada ning tõmmata lasta ca 4 minutit.

Tea of Life värskendav roheline tee koostis

Koostisosad: roheline tee 80%, sidrunhein, ingver, ženženn, passionvilja, ananassi, mango, banaani lõhna- ja maitseaine.

Teepakend sisaldab 20 teepakikest (2g), mis on igaüks eraldi pakendatud ümbrikusse

Tee on toodetud Sri Lankal.

Toode kannab Ausa Kaubanduse (FairTrade) märki. Fair Trade ehk õiglase kaubanduse märk tootel tagab selle, et Arengumaade väiketalunikud saavad oma töö eest väärilist tasu, töölised töötavad inimlikes oludes ja saavad inimväärset palka, ei kasutata laps- ega orjatööjõudu, kauba müügist saadavast tulust osa suunatakse tagasi tootjamaa kogukonna sotsiaalseks arenguks, tootmisel lähtutakse keskkonna säästlikest põhimõtetest.

Soovitused

Tassi täis teed, mis värskendab keha ja vaimu.

Sisaldus/maitseRoheline tee
Tee tüüpPakiteed
Kogus pakendis20
Teepaki kaal2,0g

Veel samas kategoorias