Tea of Life Organic Fair Trade taimne tee sidunheina ja ingveriga 20*1,5g

8717825667647

Orgaaniliselt kavatatud sidruni - ja ingverimaitseline tee 
 
Koostisosad: sidrunhein 30%, ingver 18%, kaneel, õun, sidrunikoor, sidrunimeliss, sidruni lõhna-ja maitseaine

Toodet pole enam laos

2,50 €

83,33 € / kg

Tea of Life Organic Fair Trade ingveri-sidrunheina taimetee 20*1,5g

Sidrunis leidub rohkelt vitamiine ja mineraalaineid. Sidrun alandab vererõhku, võitleb viirustega, toimib vananemisvastaselt, puhastab verd, leevendab peavalu.

Sidrunheina maitse meenutab sidruni maitset. Sidrunheinal on põletikuvastane toime, see toniseerib hästi nahka. Sidrunheinast tee sisaldab tervislikke antioksüdante, sidrunhein parandab ka meeleolu.

Ingver turgutab immuunsüsteemi, aitab kõhuhädade ja hingamisteede haiguste korral ning pidurdab organismi vananemisprotsessi.

Õunas leidub pea kõiki toitained, mineraalaineid ja vitamiine. Õun sisaldab päris palju kaaliumi, mida on ennekõike vaja lihaste, sealhulgas südamelihase tööks. Samuti reguleerib kaalium vee hulka kudedes, aitab normis hoida vererõhku, stimuleerib mürgiste ülejääkide eraldumist ning mõjub hästi naha tervisele.

Kaneeli raviomadusi kiitis juba Hippokrates. Kaneel hoiab südame korras, aitab ennetada diabeeti, aitab hoida veresuhkru taset, on põletikuvastase toimega, parandab ajutööd.

Tea of Life Organic Fair Trade ingveri-sidrunheina taimetee koostis

Koostisosad: sidrunhein 30%, ingver 18%, kaneel, õun, sidrunikoor, sidrunimeliss, sidruni lõhna-ja maitseaine

Teepakend sisaldab 20 teepakki (1,5g).

Tee on toodetud Sri Lankas.

Tea of Life Organic Fair Trade tootesarja tootmisel pole kasutatud sünteetilisi väetisi ega kemikaale. Toote pakend on 100% ümber töödeldav. Fair Trade ehk õiglase kaubanduse märk tootel tagab selle, et Arengumaade väiketalunikud saavad oma töö eest väärilist tasu, töölised töötavad inimlikes oludes ja saavad inimväärset palka, ei kasutata laps- ega orjatööjõudu, kauba müügist saadavast tulust osa suunatakse tagasi tootjamaa kogukonna sotsiaalseks arenguks, tootmisel lähtutakse keskkonna säästlikest põhimõtetest.

Soovitused

Tassike taimeteed on pai Teie tervisele.

Sisaldus/maitseSidrun
Tee tüüpPakiteed
Kogus pakendis20
Paki kaal30g
Teepaki kaal1,5g

Veel samas kategoorias