Tea of Life Organic Fair Trade taimne tee mündiga 20*1,75g

8717825667654

Orgaaniliselt kasvatatud taimne tee mündiga

 
Koostisosad: münt 35%,kaneel, kibuvits, lagrits, sidrunhein, majoraan
 

2,50 €

71,43 € / kg

Tea of Life Organic Fair Trade taimne tee mündiga 20*1,75g

Piparmündi kodumaaks peetakse Hiinat, aga tänapäeval on suurimad piparmündi kasvatajad ja tarbijad inglased. Piparmünti on sajandeid kasutatud ravimina. Ravimiks muudab piparmündi temas sisalduvad eeterlikud õlid (enim leidub neid õites ja lehtedes). Piparmünt aitab vähendada valu, ravib kõhuhädasid, mõjub rahustavalt meeleolule, piparmünt soodustab rinnapiima teket, hingamisteede haiguste puhul toob tihti leevendust.

Sidrunheina maitse meenutab sidruni maitset. Sidrunheinal on põletikuvastane toime, see toniseerib hästi nahka. Sidrunheinast tee sisaldab tervislikke antioksüdante, sidrunhein parandab ka meeleolu.

Kibuvits on ravimtaimena kasutuses olnud kaua. Ravimi ja toiduna kasutatakse kibuvitsa vilju ehk kibuvitsamarju. Marjad korjatakse sügisel, kui need on täielikult valminud, aga öökülmad pole neile veel liiga teinud. Külmunud kibuvitsamarjad kaotavad oma raviomadused. Unikaalseks ravimtaimeks teeb kibuvitsa C-vitamiini ja karotiini rohke sisaldus. Südamele on kasulikud kaaliumi soolad, mis kibuvitsamarjas leiduvad. Kibuvits tõstab organismi vastupanuvõimet keskkonna ebasoodsatele teguritele.

Kaneeli raviomadusi kiitis juba Hippokrates. Kaneel hoiab südame korras, aitab ennetada diabeeti, aitab hoida veresuhkru taset, on põletikuvastase toimega, parandab ajutööd.

Lagritsa juurest valmistatud taimeteed on kasutataud raviotstarbel sajandeid. Lagrits aktiveerib immuunsüsteemi,  aitab puhastada keha jääkainetest. Lagritsa tee on ideaalne külmade ilmadega, sest aitab keha soojendada. Liigselt ei tasu seda tarvitada inimesed, kel on probleeme kõrge vererõhuga, sest lagrits tõstab veelgi vererõhku. Lagrits on oma maitselt magus ja seetõttu lisa magustamist lagritsa tee otseselt ei vajagi.

Majoraan mõjub rahustavalt, seedekulglale spasmolüütiliselt ning seda on kasutatud köha ja hingamisteede põletike korral. Aitab ka meeleolulanguse ja peavalude vastu. 

Tea of Life Organic Fair Trade taimse münditee koostis

Koostisosad: münt 35%,kaneel, kibuvits, lagrits, sidrunhein, majoraan

Teepakend sisaldab 20 teepakki (1,75g).

Tee on toodetud Sri Lankas.

Tea of Life Organic Fair Trade tootesarja tootmisel pole kasutatud sünteetilisi väetisi ega kemikaale. Toote pakend on 100% ümber töödeldav. Fair Trade ehk õiglase kaubanduse märk tootel tagab selle, et Arengumaade väiketalunikud saavad oma töö eest väärilist tasu, töölised töötavad inimlikes oludes ja saavad inimväärset palka, ei kasutata laps- ega orjatööjõudu, kauba müügist saadavast tulust osa suunatakse tagasi tootjamaa kogukonna sotsiaalseks arenguks, tootmisel lähtutakse keskkonna säästlikest põhimõtetest.

Soovitused

Tassike taimeteed on pai Teie tervisele.

Sisaldus/maitsepiparmünt
Tee tüüpPakiteed
Kogus pakendis35
Paki kaal35g
Teepaki kaal1,75g

Veel samas kategoorias