Allahinnatud! Bradley`s Organic Fair Trade roheline tee

Tea of Life Organic Fair Trade roheline tee piparmündiga 20*2g

8717825664677

TOOTEL "PARIM ENNE" 01.2018

Roheline tee piparmündiga

Koostisosad: roheline tee*, piparmünt 13%*, saialille õied*, piparmündi lõhna- ja maitseaine

* - orgaanilselt kasvatatud tooraine

2,50 €

3,50 €koos maksudega

-1,00 €

71,43 € / kg

Tea of Life Organic Fair Trade roheline tee piparmündiga 20*2g

Rohelist teed valmistatakse teepõõsa ülemistest, esimestest lehtedest ja pungadest. Kuna roheline tee on fermenteerimata tee, siis peale korjet tuleb lehed ja punagad kohe röstida (Hiina meetod) või aurutada (Jaapani meetod), et ennetada lehtedes käärimisprotsessi algust. Käärimisprotsessi peatamine tagab hiljem rohelisele teele omase värske ja maheda maitse ja säilitab lehtede rohelise värvi. Edasi toimub teelehtede rullimine ja vajadusel veelkordne kuivatamine. Kuna rohelist teed töödeldakse vähe, siis säilivad rohelises tees paljud bioaktiivsed ained ja vitamiinid ning mineraalid, mis on meie tervisele kasulikud. Rohelises tees on rohkelt antioksüdante, mis kaitsevad keha vabade radikaalide tekitatava kahju eest. Hiinas on rohelist teed sajandeid kasutatud ka ravimina. Väidetavalt aitab roheline tee ennetada südamehaiguseid, madaldada vererõhku, veresuhkru- ja kolesteroolitaset. Samuti mõjub rohelise tee joomine nahale hästi.

Rohelist teed valmistades on soovitatav keevvesi jahutada 70-80 kraadini ja siis teele valada ning tõmmata lasta ca 4 minutit.

Piparmündi kodumaaks peetakse Hiinat, aga tänapäeval on suurimad piparmündi kasvatajad ja tarbijad inglased. Piparmünti on sajandeid kasutatud ravimina. Ravimiks muudab piparmündi temas sisalduvad eeterlikud õlid (enim leidub neid õites ja lehtedes). Piparmünt aitab vähendada valu, ravib kõhuhädasid, mõjub rahustavalt meeleolule, piparmünt soodustab rinnapiima teket, hingamisteede haiguste puhul toob tihti leevendust.

Tea of Life Organic Fair Trade roheline tee piparmündiga koostis

Koostisosad: roheline tee*, piparmünt 13%*, saialille õied*, piparmündi lõhna- ja maitseaine

* - orgaaniliselt kasvatatud tooraine

Teepakend sisaldab 20 püramiidikujulist teepakki (2g).

Tee on toodetud Sri Lankal.

Tea of Life Organic Fair Trade tootesari on toodetud toorainest, mille kasvatamisel pole kasutatud sünteetilisi kemikaale ega väetisi. Teepakend on 100% ümbertöödeldav. Fair Trade ehk õiglase kaubanduse märk tootel tagab, et Arengumaade väiketalunikud saavad oma töö eest väärilist tasu, mis katab kulud, töölistel on inimväärsed töötingimused ja normaalne palk, töölistena ei kasutata orja- ega lapstööjõudu, toodete müügist saadud tulu suunatakse tagasi tootjamaa kogukonna sotsiaalseks arenguks, tootmisel lähtutakse keskkonna säästlikest põhimõtetest.

Soovitused

Suurepärane tassi täis rohelise tee austajale, kellele on oluline ka keskkonna heaolu ning õiglase kaubanduse põhimõtted.

Sisaldus/maitseRoheline tee
Tee tüüpPakiteed
Kogus pakendis20
Teepaki kaal2,0g

Veel samas kategoorias