Allahinnatud! Tea of Life Organic Fair Trade punaste viljade tee

Tea of Life Organic Fair Trade punaste viljade tee 20*2g

8717825664707

TOOTEL "PARIM ENNE" 01.2018

Taimetee kibuvitsast ja hibiskusest

Koostisosad: hibiskus*, kibuvits*, õun*, lagritsa*, granaatõun*, sigur*, naturaalsed lõhna- ja maitseained, vaarikas*, mustsõstar*

* - orgaaniliselt kasvatatud tooraine

2,50 €

3,50 €koos maksudega

-1,00 €

71,43 € / kg

Tea of Life Organic Fair Trade punaste viljade tee 20*2g

Kibuvits on ravimtaimena kasutuses olnud kaua. Ravimi ja toiduna kasutatakse kibuvitsa vilju ehk kibuvitsamarju. Marjad korjatakse sügisel, kui need on täielikult valminud, aga öökülmad pole neile veel liiga teinud. Külmunud kibuvitsamarjad kaotavad oma raviomadused. Unikaalseks ravimtaimeks teeb kibuvitsa C-vitamiini ja karotiini rohke sisaldus. Südamele on kasulikud kaaliumi soolad, mis kibuvitsamarjas leiduvad. Kibuvits tõstab organismi vastupanuvõimet keskkonna ebasoodsatele teguritele.

Hibiskus ehk karkade tee on Araabia maades väga tuntud ja levinud õietee, mida juuakse nii kuumalt kui külmalt. Tee maitse on hapukas ja meenuatb jõhvikat. Tee sisaldab rohkelt C-vitamiine ja erinevaid mineraale. Hibiskuse teel on täheldatud vererõhku alandavat toimet.

Vaarikas ja mustsõstar on abistavad vahendit külmetushaiguste ravis.

Tea of Life Organic Fair Trade punaste viljade tee koostis

Koostisosad: hibiskus*, kibuvits*, õun*, lagritsa*, granaatõun*, sigur*, naturaalsed lõhna- ja maitseained, vaarikas*, mustsõstar*

* - orgaaniliselt kasvatatud tooraine

Tee on valmistatud Sri Lankal.

Teepakend sisaldab 20 püramiidikujulist teepakikest (2g).

Tea of Life Organic Fair Tade tootesari on valmistatud toorainest, mille kasvatamisel pole kasutatud sünteetilisi väetisi ega kemikaale. Samuti on tootesarja pakend 100% ümbertöödeldav. Fair Trade ehk õiglase kaubanduse märk tootel tagab, et Arengumaade väiketalunikud saavad oma töö eest õiglast tasu, töölised töötavad inimlikes tingimustes ja saavad inimväärset töötasu, tootmisprotsessi ei kasutata laps- ega orjatööjõudu, toodete müügilt saadav raha suunatakse tagasi tootjamaa kogukonda, selle sotsiaalseks arenguks, tootmisel lähtutakse keskkonnasõbralikest väärtustest.

Soovitused

Sobilik taimetee inimestele, kes soovivad oma tervist veidi turgutada, samas on neile oluline ka keskkond ja aus kaubandus.

Sisaldus/maitseKibuvits
Tee tüüpPakiteed
Kogus pakendis20
Teepaki kaal2,0g
Bedford`s High Tea troopiliste viljadega r...
Troopiliste viljade tükikestega roheline tee. Koostisosad: roheline tee 82%, mango tükid 5%, papaia tükid...
Bedford`s High tea vürtsidega must tee 10*...
Vürtsidega maitsestatud must tee Koostisosad: must tee 85%, kaneel 7%, ingver 3%, kardemon 2%, ingveri ja...

Veel samas kategoorias