Tea of Life Organic Fair Trade Must tee metsamarjadega 20*1,75g

8717825667586

Orgaaniliselt kasvatatud must tee metsamarjadega

Koostisosad: must tee, vaarika,maasika, kirsi, mustsõstra lõhna-ja maitseaine, vaarikas 0,5%

Toodet pole enam laos

2,50 €

71,43 € / kg

Tea of Life Organic Fair Trade must tee metsamarjadega 20*1,75g

Must tee on kõige enam fermenteeritud tee ja seetõttu on tegu tugeva maitselise teega. Musta tee puhul, peale teelehtede korjamist, lehed närbutatakse, seejärel toimub lehtede rullimine ja kääritamine kindlal temperatuuril ja niiskustasemel. Järgmine töötlemisaste on kuivatamine, mis peatab kääritusprotsessi ja siis vastavalt lehe suurusele toimub sorteerimine.

Vaarikas on kõigile tuntud taim. Põhjuseks on tema maitsvad marjad. Ilmselt ei leidu inimest, kellele need vastumeelsed oleksid. Kuid vaarikamarjad pole vaid hea suutäis, need on ka väga kasulikud. Marjades on leitud palju erinevaid happeid, suhkruid, vitamiine, kauni vaarikapunase värvi annavad kokku mitmed erinevad värvained. Vaarikaid on juba väga ammusest ajast kasutatud ravimina. Kuid ravimina ei kasutata ainult vaarikapõõsa marju. Nii marjadest kui ka vaarika lehtedest ja vartest saab ravimtee. Vaarikateed kasutatakse kõikvõimalike külmetuste ravimisel, kuid vähendab ka peavalu ja väsimust ning alandab palavikku. Kuna vaarikad sisaldavad väga palju kasulikke aineid, siis on neil inimese organismi tugevdav toime.

Musta teed valmistades peaks arvestama 180ml vee kohta 2,25 g teed. Keev vesi tuleb valada teele ning lasta tõmmata 3-5 minutit, sõltuvalt sellest, kui kanget teed soovitakse.

Tea of Life Organic Fair Trade musta metsamarjadega tee koostis

Koostisosad:  must tee, vaarika,maasika, kirsi, mustsõstra lõhna-ja maitseaine, vaarikas 0,5%

Teepakend sisaldab 20 teepakki (1,75g).

Tee on toodetud Sri Lankas.

Tea of Life Organic Fair Trade tootesarja tootmisel pole kasutatud sünteetilisi väetisi ega kemikaale. Toote pakend on 100% ümber töödeldav. Fair Trade ehk õiglase kaubanduse märk tootel tagab selle, et Arengumaade väiketalunikud saavad oma töö eest väärilist tasu, töölised töötavad inimlikes oludes ja saavad inimväärset palka, ei kasutata laps- ega orjatööjõudu, kauba müügist saadavast tulust osa suunatakse tagasi tootjamaa kogukonna sotsiaalseks arenguks, tootmisel lähtutakse keskkonna säästlikest põhimõtetest.

Soovitused

Tassike orgaanilist metsamarjateed on võrratu  maitsenauding

Sisaldus/maitseMetsamarja
Tee tüüpPakiteed
Kogus pakendis20
Paki kaal35g
Teepaki kaal1,75g

Veel samas kategoorias