Tea of Life Organic Fair Trade must tee bergamotiga

8717825667555

Orgaaniliselt kasvatatud must tee bergamotiga

Koostisosad: must tee*, bergamoti lõhna-ja maitseaine

*-orgaaniliselt kasvatatud

Toodet pole enam laos

2,50 €

71,43 € / kg

Tea of Life Organic Fair Trade must tee bergamotiga 20*1,75g

Must tee on kõige enam fermenteeritud tee ja seetõttu on tegu tugeva maitselise teega. Musta tee puhul, peale teelehtede korjamist, lehed närbutatakse, seejärel toimub lehtede rullimine ja kääritamine kindlal temperatuuril ja niiskustasemel. Järgmine töötlemisaste on kuivatamine, mis peatab kääritusprotsessi ja siis vastavalt lehe suurusele toimub sorteerimine.

Earl Grey on tugeva klassikalise maitsega must aroomitee.Teelehti on maitsestatud bergamotiõliga.Teed iseloomustab rikkalik maitsebukett ja tsitrusearoom. Suitsune tee, magususe vihjega selles, serveeritakse lisanditeta. Bergamot on väike hapu kuldkollase koorega tsitrusvili, mis sarnaneb sidruniga, kuid on pirnikujuline. Viljaliha on roheline ning liiga hapu ja kibe, et seda süüa. Viljakoortest pressitud mee värvi, roheline või kollakasroheline õli on nõrgalt vürtsika, sidrunit ja lavendlit meenutava lõhnaga. 

Musta teed valmistades peaks arvestama 180ml vee kohta 2,25 g teed. Keev vesi tuleb valada teele ning lasta tõmmata 3-5 minutit, sõltuvalt sellest, kui kanget teed soovitakse.

Tea of Life Organic Fair Trade musta tee koostis

Koostisosad:  must tee, bergamoti lõhna-ja maitseaine

Teepakend sisaldab 20 teepakki (1,75g).

Tee on toodetud Sri Lankas.

Tea of Life Organic Fair Trade tootesarja tootmisel pole kasutatud sünteetilisi väetisi ega kemikaale. Toote pakend on 100% ümber töödeldav. Fair Trade ehk õiglase kaubanduse märk tootel tagab selle, et Arengumaade väiketalunikud saavad oma töö eest väärilist tasu, töölised töötavad inimlikes oludes ja saavad inimväärset palka, ei kasutata laps- ega orjatööjõudu, kauba müügist saadavast tulust osa suunatakse tagasi tootjamaa kogukonna sotsiaalseks arenguks, tootmisel lähtutakse keskkonna säästlikest põhimõtetest.

Soovitused

Tugeva klassikalise maitsega must aroomitee.

Sisaldus/maitseEarl Grey
Tee tüüpPakiteed
Kogus pakendis20
Paki kaal35g
Teepaki kaal1,75g

Veel samas kategoorias