Allahinnatud! Tea of Life Organic Fair Trade must tee

Tea of Life Organic Fair Trade must tee

8717825667593

TOOTEL "PARIM ENNE" 05.2021

Inglise teesegu mustast teest

Koostisosad: must tee*

*-orgaaniliselt kasvatatud

1,50 €

2,50 €koos maksudega

-1,00 €

42,86 € / kg

Tea of Life Organic Fair Trade must tee 20*1,75g

Must tee on kõige enam fermenteeritud tee ja seetõttu on tegu tugeva maitselise teega. Musta tee puhul, peale teelehtede korjamist, lehed närbutatakse, seejärel toimub lehtede rullimine ja kääritamine kindlal temperatuuril ja niiskustasemel. Järgmine töötlemisaste on kuivatamine, mis peatab kääritusprotsessi ja siis vastavalt lehe suurusele toimub sorteerimine.

Inglise teeseguks (English Blend) segatakse kokku mitmest erinevast regioonist pärit mustad teed. Algselt kuulusid English Blendi India, Sri Lanka ja Hiina teed. Tänapäeval lisatakse ka odavamatest teekasvatuspiirkondadest pärit teesid (näiteks Keeniast, Vietnamist, Argentiinast). Inglise teesegu puhul on tähtis, et tee annaks kiiresti kange tõmmise, mida siis piimaga parajaks timmida.

Musta teed valmistades peaks arvestama 180ml vee kohta 2,25 g teed. Keev vesi tuleb valada teele ning lasta tõmmata 3-5 minutit, sõltuvalt sellest, kui kanget teed soovitakse.

Tea of Life Organic Fair Trade musta tee koostis

Koostisosad:  must tee

Teepakend sisaldab 20 teepakki (1,75g).

Tee on toodetud Sri Lankas.

Tea of Life Organic Fair Trade tootesarja tootmisel pole kasutatud sünteetilisi väetisi ega kemikaale. Toote pakend on 100% ümber töödeldav. Fair Trade ehk õiglase kaubanduse märk tootel tagab selle, et Arengumaade väiketalunikud saavad oma töö eest väärilist tasu, töölised töötavad inimlikes oludes ja saavad inimväärset palka, ei kasutata laps- ega orjatööjõudu, kauba müügist saadavast tulust osa suunatakse tagasi tootjamaa kogukonna sotsiaalseks arenguks, tootmisel lähtutakse keskkonna säästlikest põhimõtetest.

Soovitused

Inglise teesegu musta tee austajale

Sisaldus/maitseMust tee
Tee tüüpPakiteed
Kogus pakendis20
Paki kaal35g
Teepaki kaal1,75g

Veel samas kategoorias