Tea of Life lõõgastav taimetee 20*2g

8717825660525

Rooibosi tee kummeli, piparmündi ja lagritsaga

Koostisosad: Rooibos 35%, kummel, piparmünt, lagrits, kaneel, ingver, sidrunhein

Toodet pole enam laos

1,45 €

36,25 € / kg

Tea of Life lõõgastav taimetee 20*2g

Rooibos on Lõuna-Aafrikas kasvav põõsas, mille lehtedest ja okstest tehakse teed. Kuigi tegu on põõsaga, võib looduses rooibosi põõsas sirguda kuni 2 meetri kõrguseks. Põõsas ise on roheline, aga kuivatamise ja kääritamise käigus muutub taim punaseks ja seetõttu on ka tee punane. Sõna rooibos tuleneb tõlkes sõnapaarist "punane põõsas".  Rooibose tee on kofeiini vaba, mõjub rahustavalt, sisaldab rohkelt antioksüdante, mis tõttu seda teed nimetatakse tihti ka pikaealisuse teeks (antioksüdandid aitavad pidurdada vananemisprotsesse). Maitselt on rooibosi tee mahe ja veidi magus, sobib tarbida nii kuumalt kui külmalt.

Kummelil on põletikuvastane toime ja kummel aitab leevendada kõhuhädasid. Samuti toimib kummel kerge unetuse puhul.

Piparmünt on olnud ravimtaimena kasutuses kaua. Ravimtaimeks muudavad selle taime selles leiduvad eeterlikud õlid. Piparmünt võtab valu, leevendab kõhuhädasid, tõstab meeleolu ja vähendab närvilisust ja aitab unetuse korral.

Tea of Life lõõgastav taimetee koostis

Koostisosad: rooibos 35%, kummel, piparmünt, lagrits, kaneel, ingver, sidrunhein

Tee on valmistatud Sri Lankal.

Teepakend sisaldab 20 teepakikest (2g), mis igaüks on pakitud eraldi ümbrikusse

Antud tee kannab Ausa Kaubanduse (FairTrade) märki. Fair Trade ehk õiglase kaubanduse märk tootel tagab selle, et Arengumaade väiketalunikud saavad oma töö eest väärilist tasu, töölised töötavad inimlikes oludes ja saavad inimväärset palka, ei kasutata laps- ega orjatööjõudu, kauba müügist saadavast tulust osa suunatakse tagasi tootjamaa kogukonna sotsiaalseks arenguks, tootmisel lähtutakse keskkonna säästlikest põhimõtetest.

Soovitused

Tassi täis lõõgastavat teed teeb pai nii kõhule kui parandab meeleolu.

Sisaldus/maitseRooibos
Tee tüüpPakiteed
Kogus pakendis20
Teepaki kaal2,0g

Veel samas kategoorias