Tea of Life a new age tea teepadjad- roheline tee mee ja sidruniga 50*1,5g

680275027683

Roheline tee mee ja sidruniga

Koostisosad: roheline tee, naturaalne mee ja sidruni lõhna- ja maitseaine

Toodet pole enam laos

3,99 €

53,20 € / kg

Tea of Life a new age tea teepadjad- roheline tee mee ja sidruniga 50*1,5g

Rohelist teed valmistatakse teepõõsa ülemistest, esimestest lehtedest ja pungadest. Kuna roheline tee on fermenteerimata tee, siis peale korjet tuleb lehed ja punagad kohe röstida (Hiina meetod) või aurutada (Jaapani meetod), et ennetada lehtedes käärimisprotsessi algust. Käärimisprotsessi peatamine tagab hiljem rohelisele teele omase värske ja maheda maitse ja säilitab lehtede rohelise värvi. Edasi toimub teelehtede rullimine ja vajadusel veelkordne kuivatamine. Kuna rohelist teed töödeldakse vähe, siis säilivad rohelises tees paljud bioaktiivsed ained ja vitamiinid ning mineraalid, mis on meie tervisele kasulikud. Rohelises tees on rohkelt antioksüdante, mis kaitsevad keha vabade radikaalide tekitatava kahju eest. Hiinas on rohelist teed sajandeid kasutatud ka ravimina. Väidetavalt aitab roheline tee ennetada südamehaiguseid, madaldada vererõhku, veresuhkru- ja kolesteroolitaset. Samuti mõjub rohelise tee joomine nahale hästi.

Rohelist teed valmistades on soovitatav keevvesi jahutada 70-80 kraadini ja siis teele valada ning tõmmata lasta ca 4 minutit.

Tea of Life a new age tea teepadjad- roheline tee mee ja sidruniga koostis

Koostisosad: roheline tee, naturaalne mee ja sidruni lõhna- ja maitseaine

Metallist karp sisaldab 50 teepatja (1,5g)

Tee on toodetud Sri Lankal.

Soovitused

Mõnus värskendav roheline tee. Pakend on effekte, seetõttu sobib hästi kingituseks. Antud teepadjad sobivad kasutada Philips Senseos või analoogsetes kohvipadjamasinates.

Sisaldus/maitseRoheline tee
Tee tüüpPakiteed
Kogus pakendis50
Teepaki kaal1,5g

Veel samas kategoorias