Tea of Life a new age tea teepadjad - Inglise must tee 50*1,5g

680275027720

Inglise teesegu mustast teest

Koostisosad: must tee

Toodet pole enam laos

3,99 €

53,20 € / kg

Tea of Life a new age tea teepadjad - Inglise must tee 50*1,5g

Must tee on kõige enam fermenteeritud tee ja seetõttu on tegu tugeva maitselise teega. Musta tee puhul, peale teelehtede korjamist, lehed närbutatakse, seejärel toimub lehtede rullimine ja kääritamine kindlal temperatuuril ja niiskustasemel. Järgmine töötlemisaste on kuivatamine, mis peatab kääritusprotsessi ja siis vastavalt lehe suurusele toimub sorteerimine.

Musta teed valmistades peaks arvestama 180ml vee kohta 2,25 g teed. Keev vesi tuleb valada teele ning lasta tõmmata 3-5 minutit, sõltuvalt sellest, kui kanget teed soovitakse.

Inglise teeseguks (English Blend) segatakse kokku mitmest erinevast regioonist pärit mustad teed. Algselt kuulusid English Blendi India, Sri Lanka ja Hiina teed. Tänapäeval lisatakse ka odavamatest teekasvatuspiirkondadest pärit teesid (näiteks Keeniast, Vietnamist, Argentiinast). Inglise teesegu puhul on tähtis, et tee annaks kiiresti kange tõmmise, mida siis piimaga parajaks timmida.

Tea of Life a new age tea teepadjad - Inglise must tee koostis

Koostisosad: must tee

Metall purk sisaldab 50 teepatja (1,5g)

Tee on valmistatud Sri Lankal.

Soovitused

Tee sobib klassikalise musta tee austajale. Antud teepadjad sobivad kasutada Philips Senseos või analoogsetes kohvipadjamasinates. Kena pakend muudab selle tee suurepäraseks kingituseks.

Sisaldus/maitseMust tee
Tee tüüpPakiteed
Kogus pakendis50
Teepaki kaal1,5g

Veel samas kategoorias