T`Amore White Wellness -roheline ja valge tee 10*2g

8717825663137

TOOTEL "PARIM ENNE" 03.2020

Roheline ja Valge tee

Koostisosad: roheline tee 80%, valge tee 20%

Toodet pole enam laos

3,50 €

175,00 € / kg

T`Amore White Wellness - roheline ja valge tee 10*2g

Rohelist teed valmistatakse teepõõsa ülemistest, esimestest lehtedest ja pungadest. Kuna roheline tee on fermenteerimata tee, siis peale korjet tuleb lehed ja punagad kohe röstida (Hiina meetod) või aurutada (Jaapani meetod), et ennetada lehtedes käärimisprotsessi algust. Käärimisprotsessi peatamine tagab hiljem rohelisele teele omase värske ja maheda maitse ja säilitab lehtede rohelise värvi. Edasi toimub teelehtede rullimine ja vajadusel veelkordne kuivatamine. Kuna rohelist teed töödeldakse vähe, siis säilivad rohelises tees paljud bioaktiivsed ained ja vitamiinid ning mineraalid, mis on meie tervisele kasulikud. Rohelises tees on rohkelt antioksüdante, mis kaitsevad keha vabade radikaalide tekitatava kahju eest. Hiinas on rohelist teed sajandeid kasutatud ka ravimina. Väidetavalt aitab roheline tee ennetada südamehaiguseid, madaldada vererõhku, veresuhkru- ja kolesteroolitaset. Samuti mõjub rohelise tee joomine nahale hästi.

Rohelist teed valmistades on soovitatav keevvesi jahutada 70-80 kraadini ja siis teele valada ning tõmmata lasta ca 4 minutit.

Valget teed toodetakse Hiinas ja Sri Lankal väikestes kogustes. Valget tee jaoks toorainet saab korjata vaid mõnel nädalal aastas. Valge tee jaoks kasutatakse teepõõsa ülemisi lehti ja veel avanemata pungi. Pungade välispind on katud hõbedase helgiga udemelise kihiga, mis annabki teele nime - valge tee. Valget teed töödeldakse kõige vähem. Protsess hõlmab tavalselt lehtede ja pungade aurutamist (et peatuks käärimisprotsess) ja kuivatamist. Kuna valget teed töödeldakse vähe, siis saäilib valges tees rohkelt bioaktiivseid ainedi, mis on meie kehale väga vajalikud, samuti on valges tees vitamiine ja mineraalaineid. Valge tee alandab vererõhku, kolesterooli, on südamesõbralik, aiatab ennetada vähi teket, parandab naha seisukorda, tõstab keha vastupanuvõimat viirustele ja bakteritele.

Valget teed valmistades on soovitatav keev vesi jahutada 70-80 kraadini ja siis teele valada ning tõmmata lasta ca 4 minutit.

T`Amore White Wellness - rohelise ja valge tee koostis

Koostisosad: roheline tee 80%, valge tee 20%

Teepakend sisaldab 10 teepakikest (2g). Iga pakike on eraldi pakendatud ja sisaldab plastikteelusikat, millega on mugav teepakike tassile asetada ja hiljem saab lusikat ka segamiseks kasutada.

Tee on toodetud Sri Lankal.

Soovitused

Antud tee on suurepärane valik inimestele, kes armastavad mahedat teed.

Sisaldus/maitsevalge tee
Tee tüüpPakiteed
Kogus pakendis10
Teepaki kaal2,0g

Veel samas kategoorias