T`Amore Magic Mint - roheline tee piparmündiga 10*2g

8717825663113

Roheline tee piparmündiga

Koostisosad: roheline tee, piparmünt

Toodet pole enam laos

3,50 €

175,00 € / kg

T`Amore Magic Mint - roheline tee piparmündiga 10*2g

Rohelist teed valmistatakse teepõõsa ülemistest, esimestest lehtedest ja pungadest. Kuna roheline tee on fermenteerimata tee, siis peale korjet tuleb lehed ja punagad kohe röstida (Hiina meetod) või aurutada (Jaapani meetod), et ennetada lehtedes käärimisprotsessi algust. Käärimisprotsessi peatamine tagab hiljem rohelisele teele omase värske ja maheda maitse ja säilitab lehtede rohelise värvi. Edasi toimub teelehtede rullimine ja vajadusel veelkordne kuivatamine. Kuna rohelist teed töödeldakse vähe, siis säilivad rohelises tees paljud bioaktiivsed ained ja vitamiinid ning mineraalid, mis on meie tervisele kasulikud. Rohelises tees on rohkelt antioksüdante, mis kaitsevad keha vabade radikaalide tekitatava kahju eest. Hiinas on rohelist teed sajandeid kasutatud ka ravimina. Väidetavalt aitab roheline tee ennetada südamehaiguseid, madaldada vererõhku, veresuhkru- ja kolesteroolitaset. Samuti mõjub rohelise tee joomine nahale hästi.

Rohelist teed valmistades on soovitatav keevvesi jahutada 70-80 kraadini ja siis teele valada ning tõmmata lasta ca 4 minutit.

Piparmündi kodumaa on Hiina, aga tänasel päeval on suurimad kasvatajad ja tarbijad inglased. Piparmünt on tuntud sajandeid ravimtaimena. Ravimiks muudab piparmündi temas leiduvad eeterlikud õlid. Piparmünt vähendab valu, ravi kõhuhädasid, mõjub meele rahustavalt. Hingamisteede hädade korral aitab vaevusi leevendada.

T`Amore Magic Mint - roheline tee piparmündiga koostis

Koostisosad: roheline tee, piparmünt

Teepakend sisaldab 10 teepakikest (2g). Iga teepakike on pakendatud eraldi pakendisse ja sisaldab plastikust lusikat, millega saab teepaki lihtsalt riputada teekruusi peale ja hiljem vajadusel kasutada segamisel.

Tee on toodetud Sri Lankal.

Soovitused

Suurepärane tassi täis rohelise tee sõbrale.

Sisaldus/maitseRoheline tee
Tee tüüpPakiteed
Kogus pakendis10
Teepaki kaal2,0g

Veel samas kategoorias