Allahinnatud! T`Amore Pure Passion - roheline tee passionviljaga

T`Amore Jasmine Joy - roheline tee jasmiiniga 10*2g

8717825663083

TOOTEL "PARIM ENNE" 04.2021

Roheline tee jasmiiniga

Koostisosad: roheline tee, jasmiini õied, naturaalne jasmiini lõhna- ja maitseaine

2,50 €

3,50 €koos maksudega

-1,00 €

125,00 € / kg

T`Amore Jasmine Joy - roheline tee jasmiiniga 10*2g

Rohelist teed valmistatakse teepõõsa ülemistest, esimestest lehtedest ja pungadest. Kuna roheline tee on fermenteerimata tee, siis peale korjet tuleb lehed ja punagad kohe röstida (Hiina meetod) või aurutada (Jaapani meetod), et ennetada lehtedes käärimisprotsessi algust. Käärimisprotsessi peatamine tagab hiljem rohelisele teele omase värske ja maheda maitse ja säilitab lehtede rohelise värvi. Edasi toimub teelehtede rullimine ja vajadusel veelkordne kuivatamine. Kuna rohelist teed töödeldakse vähe, siis säilivad rohelises tees paljud bioaktiivsed ained ja vitamiinid ning mineraalid, mis on meie tervisele kasulikud. Rohelises tees on rohkelt antioksüdante, mis kaitsevad keha vabade radikaalide tekitatava kahju eest. Hiinas on rohelist teed sajandeid kasutatud ka ravimina. Väidetavalt aitab roheline tee ennetada südamehaiguseid, madaldada vererõhku, veresuhkru- ja kolesteroolitaset. Samuti mõjub rohelise tee joomine nahale hästi.

Rohelist teed valmistades on soovitatav keevvesi jahutada 70-80 kraadini ja siis teele valada ning tõmmata lasta ca 4 minutit.

T`Amore Jasmine Joy - roheline tee jasmiiniga koostis

Koostisosad: roheline tee, jasmiini õied, naturaalne jasmiini lõhna- ja maitseaine

Teepakend sisaldab 10 teepakikest (2g). Iga teepakike on pakendatud eraldi pakendisse ja sisaldab plastikust lusikat, millega saab teepaki lihtsalt riputada teekruusi peale ja hiljem vajadusel kasutada segamisel.

Tee on toodetud Sri Lankal.

Soovitused

Suurepärane tassitäis rohelise tee sõbrale.

Sisaldus/maitseRoheline tee
Tee tüüpPakiteed
Kogus pakendis10
Teepaki kaal2,0g

Veel samas kategoorias