T`Amore Herbal Harmony - roheline tee kummeliga 10*2g

8717825663151

Roheline tee kummeli ja sidrunheinaga

Koostisosad: kummel, roheline tee, sidrunhein

3,50 €

175,00 € / kg

T`Amore Herbal Harmony - roheline tee kummeliga 10*2g

Rohelist teed valmistatakse teepõõsa ülemistest, esimestest lehtedest ja pungadest. Kuna roheline tee on fermenteerimata tee, siis peale korjet tuleb lehed ja punagad kohe röstida (Hiina meetod) või aurutada (Jaapani meetod), et ennetada lehtedes käärimisprotsessi algust. Käärimisprotsessi peatamine tagab hiljem rohelisele teele omase värske ja maheda maitse ja säilitab lehtede rohelise värvi. Edasi toimub teelehtede rullimine ja vajadusel veelkordne kuivatamine. Kuna rohelist teed töödeldakse vähe, siis säilivad rohelises tees paljud bioaktiivsed ained ja vitamiinid ning mineraalid, mis on meie tervisele kasulikud. Rohelises tees on rohkelt antioksüdante, mis kaitsevad keha vabade radikaalide tekitatava kahju eest. Hiinas on rohelist teed sajandeid kasutatud ka ravimina. Väidetavalt aitab roheline tee ennetada südamehaiguseid, madaldada vererõhku, veresuhkru- ja kolesteroolitaset. Samuti mõjub rohelise tee joomine nahale hästi.

Rohelist teed valmistades on soovitatav keevvesi jahutada 70-80 kraadini ja siis teele valada ning tõmmata lasta ca 4 minutit.

Kummel on tuntud ennekõike ravimtaimena. Kummeli bioloogilselt aktiivsete raviainete hulk kuivatamisel suureneb. Kummel omab põletiku vastast toimet, ravib kõhuhädasid, unetust, samuti on kummelil kerge lahtistav toime. Samuti on kummeli tee asendamatu erinevate külmetushaiguste ravis.

T`Amore Herbal Harmony - roheline tee kummeliga koostis

Koostisosad: kummel, roheline tee, sidrunhein

Teepakend sisaldab 10 teepakikest (2g). Iga teepakike on pakendatud eraldi pakendisse ja sisaldab plastikust lusikat, millega saab teepaki lihtsalt riputada teekruusi peale ja hiljem vajadusel kasutada segamisel.

Tee on toodetud Sri Lankal.

Soovitused

Suurepärane tassitäis rohelise  ja kummeli tee austajale.

Sisaldus/maitseKummel
Tee tüüpPakiteed
Kogus pakendis10
Teepaki kaal2,0g

Veel samas kategoorias