SunLeaf taimede segutee

8717825660419

Taimetee, mis on valmistatud lagritsa juurest, aniisist apteegitillist ja piaprmündist

Koostisosad: lagrits 40%, aniis 25%, apteegitill 25%, piparmünt 10%, lagritsa tükid

Toodet pole enam laos

1,50 €

28,16 € / kg

SunLeaf taimede segutee

Lagritsa juurest valmistatud taimeteed on kasutataud raviotstarbel sajandeid. Lagrits aktiveerib immuunsüsteemi,  aitab puhastada keha jääkainetest. Lagritsa tee on ideaalne külmade ilmadega, sest aitab keha soojendada. Liigselt ei tasu seda tarvitada inimesed, kel on probleeme kõrge vererõhuga, sest lagrits tõstab veelgi vererõhku. Lagrits on oma maitselt magus ja seetõttu lisa magustamist lagritsa tee otseselt ei vajagi.

Piparmünt on samuti ravimtaimena kasutusel olnud kaua. Ravimtaimeks muudavad piparmündi selles leiduvad eeterlikud õlid. Piparmünt aitab kõhuvaevuste puhul, mõjub meeleolule rahustavalt ning aitab unetuse korral.

Aniis on vürtsina tuntud kaua, seda on mainitud isegi Piiblis. Ammustel aegadel kasutati aniisi ravimites ja armujookides. Aniis aitab kõhuhädade korral ja sobib abistava vahendina köha ning muude külmetushaiguste ravis.

Apteegitill ehk fenkol on kuulsust kogunud köha, hingamisteede katarride ja seedehäirete leevendajana. Arvatakse, et apteegitill parandab ka nägemist ning mõjub organismile üldtoniseerivalt.

SunLeaf taimede segutee koostis

Koostisosad: lagrits 40%, aniis 25%, apteegitill 25%, piparmünt 10%, lagritsa tükid

Tee liigne tarvitamine võib kaasa tuua vererõhu tõusu.

Teepakend sisaldab 20 teepakki (2g), mis igaüks on eraldi ümbrikusse pakendatud.

Tee on toodetud Sri Lankas.

Soovitused

Sobib inimeselt, kes hoolib oma tervisest ja samas soovib kogeda tee joomisel midagi uudset. Tees leiduvad taimed muudavad tee magusaks, seetõttu magusainete lisamine pole enam vajalik.

Sisaldus/maitseLagrits
Tee tüüpPakiteed
Kogus pakendis20
Teepaki kaal2,0g

Veel samas kategoorias