SunLeaf roheline tee piparmündiga

8717825660396

Roheline tee piparmündiga

Koostisosad: roheline tee 90%, piparmünt 5%, piparmündi lõhna- ja maitseaine

1,50 €

28,16 € / kg

SunLeaf roheline tee piparmündiga

Rohelist teed valmistatakse teepõõsa ülemistest, esimestest lehtedest ja pungadest. Kuna roheline tee on fermenteerimata tee, siis peale korjet tuleb lehed ja punagad kohe röstida (Hiina meetod) või aurutada (Jaapani meetod), et ennetada lehtedes käärimisprotsessi algust. Käärimisprotsessi peatamine tagab hiljem rohelisele teele omase värske ja maheda maitse ja säilitab lehtede rohelise värvi. Edasi toimub teelehtede rullimine ja vajadusel veelkordne kuivatamine. Kuna rohelist teed töödeldakse vähe, siis säilivad rohelises tees paljud bioaktiivsed ained ja vitamiinid ning mineraalid, mis on meie tervisele kasulikud. Rohelises tees on rohkelt antioksüdante, mis kaitsevad keha vabade radikaalide tekitatava kahju eest. Hiinas on rohelist teed sajandeid kasutatud ka ravimina. Väidetavalt aitab roheline tee ennetada südamehaiguseid, madaldada vererõhku, veresuhkru- ja kolesteroolitaset. Samuti mõjub rohelise tee joomine nahale hästi.

Rohelist teed valmistades on soovitatav keevvesi jahutada 70-80 kraadini ja siis teele valada ning tõmmata lasta ca 4 minutit.

Piparmünt on olnud läbi sajandite tuntud ravimtaimena. Ravimtaimeks muudavad piparmündi selles leiduvad eeterlikud õlid. Piparmünt aitab kõhuvaevuste korral, rahustab meeleolu ja aitab unetust ravida. Samuti soodustab piparmünt rinnapiima teket imetavatel emadel.

SunLeaf roheline tee piparmündiga koostis

Koostisosad: roheline tee 90%, piaprmünt 5%, piparmündi lõhna- ja maitseaine

Teepakend sisaldab 20 teepakikest (2g), mis on igaüks eraldi pakendatud ümbrikusse

Tee on toodetud Sri Lankal.

Soovitused

Suurepärane tassi täis rohelise tee sõbrale.

Sisaldus/maitseRoheline tee
Tee tüüpPakiteed
Kogus pakendis20
Teepaki kaal2,0g

Veel samas kategoorias