Senok teede assortii 175g (90tk)

4791012019765

Assortiikarbi koostis 1. English Breakfast tee 10x2g 2. Metsamarjamaitseline must tee 10x2g 3. Earl Grey tee 10x2g 4. Roheline tee 10x2g 5. Sidruniheina -ja ingverimaitseline roheline tee 10x2g 6. Piparmündimaitseline roheline tee 10x2g 7. Sidrunimaitseline roheline tee 10x2g 8. Jasmiinimaitseline roheline tee 10x2g 9. Rooibos 10x1,5g

Toodet pole enam laos

12,50 €

71,40 € / kg

Senok teede assortii

Must tee on kõige enam fermenteeritud tee ja seetõttu on tegu tugeva maitselise teega. Musta tee puhul, peale teelehtede korjamist, lehed närbutatakse, seejärel toimub lehtede rullimine ja kääritamine kindlal temperatuuril ja niiskustasemel. Järgmine töötlemisaste on kuivatamine, mis peatab kääritusprotsessi ja siis vastavalt lehe suurusele toimub sorteerimine.

Musta teed valmistades peaks arvestama 180ml vee kohta 2,25 g teed. Keev vesi tuleb valada teele ning lasta tõmmata 3-5 minutit, sõltuvalt sellest, kui kanget teed soovitakse.

Mustadel teedel on BOPF kvaliteet.

BOPF : must tee, mis koosneb teepõõsa väikestest lehtedest ja murtud tükikestest rohkete tipuosadega ning väikestest teelehe terajatest osakestest, mis on sõelutud välja parema sordi teedest.

Roheline tee on fermenteerimata tee. Peale teelehtede ja pungde korjamist need kohe röstitakse või aurutatakse, et inaktiveerida fermendid, mis kutsuvad esile käärimisprotsessi. Järgmine teetootmis etapp on rullimine, seejärel vajadusel veelkordne kuivatamine ning sorteerimine. Kuna rohelist teed töödeldakse vähe, siis see tagab tee maheda ja veidi rohuse maitse ning rohelise värvi. Samuti säilivad vähese töötluse tõttu tees paljud bioaktiivsed ained, vitamiinid ning mineraalid, mis on meie kehale ning tervisele väga vajalikud. Hiinas on rohelist teed läbi sajandite kasutatud ravimina.

Rooibos on Lõuna-Aafrikas kasvav põõsas, mille lehtedest ja okstest tehakse teed. Põõsas ise on punane, aga kuivatamise ja kääritamise käigus muutub taim punaseks ja seetõttu on ka tee punane. Rooibose tee on kofeiini vaba, sisaldab palju antioksüdante ja mõjub rahustavalt.

Senok teede assortii koostis

Koostisosad:

1. English Breakfast tee 10x2g - 100% must tee

2. Metsamarjamaitseline must tee 10x2g - must tee, looduslik maasika, vaarika, muraka, mustika lõhna- ja maitseaine

3. Earl Grey tee 10x2g - must tee, loodsulik bergamoti lõhna- ja maitseaine

4. Roheline tee 10x2g -  100% roheline tee

5. Sidruniheina -ja ingverimaitseline roheline tee 10x2g - roheline tee. looduslik sidrunheina ja ingveri lõhna- ja maitseaine

6. Piparmündimaitseline roheline tee 10x2g - roheline tee, looduslik piparmündi lõhna- ja maitseaine

7. Sidrunimaitseline roheline tee 10x2g - roheline tee, looduslik sidruni lõhna- ja maitseaine

8. Jasmiinimaitseline roheline tee 10x2g - roheline tee, looduslik jasmiini lõhna- ja maitseaine

9. Rooibos 10x1,5g - 100% rooibos

Toodetud : Sri Lankas, SENOK TEA

Premium klassi teed on pakitud eraldi fooliumümbrikusse, kus on tagatud tee pikaajaline kvaliteet.

Soovitused

Tänu assortiikarbile saab tutvuda erinevate tee maitsetega. See karp sobib ka suurepäraselt kingituseks.

Veel samas kategoorias