Senok roheliste teede ja musta tee assortii 5*(10*2g)

4791012019819

Assortiikarp koosneb: 1 .Sidrunimaitseline roheline tee 10x2g 2. Earl Grey roheline tee 10x2g 3. English Breakfast must tee 10x2g 4. Roheline tee 10x2g 5. Sidrunheina- ja ingverimaitseline roheline tee 10x2g

Toodet pole enam laos

3,75 €

37,50 € / kg

Senok roheliste teede ja musta tee assortii

Roheline tee on fermenteerimata tee. Peale teelehtede ja pungde korjamist need kohe röstitakse või aurutatakse, et inaktiveerida fermendid, mis kutsuvad esile käärimisprotsessi. Järgmine teetootmis etapp on rullimine, seejärel vajadusel veelkordne kuivatamine ning sorteerimine. Kuna rohelist teed töödeldakse vähe, siis see tagab tee maheda ja veidi rohuse maitse ning rohelise värvi. Samuti säilivad vähese töötluse tõttu tees paljud bioaktiivsed ained, vitamiinid ning mineraalid, mis on meie kehale ning tervisele väga vajalikud. Hiinas on rohelist teed läbi sajandite kasutatud ravimina. Rohelist teed soovitatakse  tõmbama panna 85kraadisesse keedetud vette ja lasta tõmmata 3-5 minutit.

Must tee on kõige enam fermenteeritud tee ja seetõttu on tegu tugeva maitselise teega. Musta tee puhul, peale teelehtede korjamist, lehed närbutatakse, seejärel toimub lehtede rullimine ja kääritamine kindlal temperatuuril ja niiskustasemel. Järgmine töötlemisaste on kuivatamine, mis peatab kääritusprotsessi ja siis vastavalt lehe suurusele toimub sorteerimine.

Musta teed valmistades peaks arvestama 180ml vee kohta 2,25 g teed. Keev vesi tuleb valada teele ning lasta tõmmata 3-5 minutit, sõltuvalt sellest, kui kanget teed soovitakse.

Mustadel teedel on BOPF kvaliteet.

BOPF : must tee, mis koosneb teepõõsa väikestest lehtedest ja murtud tükikestest rohkete tipuosadega ning väikestest teelehe terajatest osakestest, mis on sõelutud välja parema sordi teedest.

Senok roheliste teede ja musta tee assortii koostis

Koostisosad:

1 .Sidrunimaitseline roheline tee 10x2g -  roheline tee, looduslik sidruni lõhna- ja maitseaine

2. Earl Grey roheline tee 10x2g - roheline tee, looduslik bergamoti lõhna- ja maitseaine

3. English Breakfast must tee 10x2g - must tee 100%

4. Roheline tee 10x2g - roheline tee 100%

5. Sidrunheina- ja ingverimaitseline roheline tee 10x2g - roheline tee, looduslik sidrunheina ja ingveri lõhna- ja maitseaine

Toodetud : Sri Lankas, SENOK TEA

Premium klassi teed on pakitud eraldi fooliumümbrikusse, kus on tagatud tee pikaajaline kvaliteet

Soovitused

Roheliste teede  ja musta tee assortii annab endale võimaluse proovida erinevaid tee maitseid, samuti sobib see toode suurepäraselt kingituseks.

Veel samas kategoorias