Senok roheliste teede ja kummeli tee assortii 5*10tk

4791012019802

Assortii pakk koosneb: 1. Roheline tee 10x2g 2. Jasmiinimaitseline roheline tee 10x2g 3. Passioniviljamaitseline roheline tee 10x2g 4. Piparmündimaitseline roheline tee 10x2g 5. Kummeli tee 10x1,5g

Toodet pole enam laos

3,75 €

39,50 € / kg

Senok roheliste teede ja kummeli tee assortii

Must tee on kõige enam fermenteeritud tee ja seetõttu on tegu tugeva maitselise teega. Musta tee puhul, peale teelehtede korjamist, lehed närbutatakse, seejärel toimub lehtede rullimine ja kääritamine kindlal temperatuuril ja niiskustasemel. Järgmine töötlemisaste on kuivatamine, mis peatab kääritusprotsessi ja siis vastavalt lehe suurusele toimub sorteerimine.

Musta teed valmistades peaks arvestama 180ml vee kohta 2,25 g teed. Keev vesi tuleb valada teele ning lasta tõmmata 3-5 minutit, sõltuvalt sellest, kui kanget teed soovitakse.

Kummelil on põletikuvastane toime ja kummel aitab leevendada kõhuhädasid. Samuti toimib kummel kerge unetuse puhul.

Roheline tee on fermenteerimata tee. Peale teelehtede ja pungde korjamist need kohe röstitakse või aurutatakse, et inaktiveerida fermendid, mis kutsuvad esile käärimisprotsessi. Järgmine teetootmis etapp on rullimine, seejärel vajadusel veelkordne kuivatamine ning sorteerimine. Kuna rohelist teed töödeldakse vähe, siis see tagab tee maheda ja veidi rohuse maitse ning rohelise värvi. Samuti säilivad vähese töötluse tõttu tees paljud bioaktiivsed ained, vitamiinid ning mineraalid, mis on meie kehale ning tervisele väga vajalikud. Hiinas on rohelist teed läbi sajandite kasutatud ravimina. Rohelist teed soovitatakse  tõmbama panna 85kraadisesse keedetud vette ja lasta tõmmata 3-5 minutit.

Senok roheliste teede ja kummeli tee assortii koostis

Koostisosad:

1. Roheline tee 10x2g - roheline tee 100%

2. Jasmiinimaitseline roheline tee 10x2g - roheline tee looduslik jasmiini lõhna- ja maitseaine

3. Passioniviljamaitseline roheline tee 10x2g - roheline tee, looduslik passionvilja lõhna- ja maitseaine

4. Piparmündimaitseline roheline tee 10x2g - roheline tee, looduslik piparmündi lõhna- ja maitseaine

5. Kummeli tee 10x1,5g - kummel 100%

Toodetud : Sri Lankas, SENOK TEA

Premium klassi teed on pakitud eraldi fooliumümbrikusse, kus on tagatud tee pikaajaline kvaliteet

Soovitused

Roheliste teede  ja kummeli assortii annab endale võimaluse proovida erinevaid tee maitseid, samuti sobib see toode suurepäraselt kingituseks.

Veel samas kategoorias