Senok mustade teede assortii 5*(10x2g)

4791012019796

Assortiipakki kuuluvad: 1.English Breakfast must tee 10x2g 2.Metsamarjamaitseline must tee 10x2g 3.Earl Grey must tee 10x2g 4.Troopilisteviljademaitseline must tee 10x2g 5.Sidrunheina- ja ingverimaitseline must tee 10x2g

Toodet pole enam laos

3,75 €

37,50 € / kg

Senok mustade teede assortii

Must tee on kõige enam fermenteeritud tee ja seetõttu on tegu tugeva maitselise teega. Musta tee puhul, peale teelehtede korjamist, lehed närbutatakse, seejärel toimub lehtede rullimine ja kääritamine kindlal temperatuuril ja niiskustasemel. Järgmine töötlemisaste on kuivatamine, mis peatab kääritusprotsessi ja siis vastavalt lehe suurusele toimub sorteerimine.

Musta teed valmistades peaks arvestama 180ml vee kohta 2,25 g teed. Keev vesi tuleb valada teele ning lasta tõmmata 3-5 minutit, sõltuvalt sellest, kui kanget teed soovitakse.

Mustadel teedel on BOPF kvaliteet.

BOPFmust tee, mis koosneb teepõõsa väikestest lehtedest ja murtud tükikestest rohkete tipuosadega ning väikestest teelehe terajatest osakestest, mis on sõelutud välja parema sordi teedest.

Senok mustade teede assortii koostis

Koostisosad:

1. English Breakfast must tee 10x2g - must tee 100%

2. Metsamarjamaitseline must tee 10x2g - must tee, looduslik maasika, vaarika, muraka, mustika lõhna- ja maitseaine

3. Earl Grey must tee 10x2g - must tee, looduslik bergamoti lõhna- ja maitseaine

4. Troopilisteviljademaitseline must tee 10x2g - must tee, looduslikud mango, maasika, ananassi, passionvilja lõhna- ja maitseaine

5. Sidrunheina- ja ingverimaitseline must tee 10x2g - must tee, looduslik sidrunheina ja ingveri lõhna- ja maitseaine

Toodetud : Sri Lankas, SENOK TEA

Premium klassi teed on pakitud eraldi fooliumümbrikusse, kus on tagatud tee pikaajaline kvaliteet

Soovitused

Mustade teede assortii annab endale võimaluse proovida erinevaid tee maitseid, samuti sobib see toode suurepäraselt kingituseks.

Veel samas kategoorias