Be More Be Beautiful purutee 36g

Be More Be Beautiful purutee 36g

Mõnus vaarikane käsitöötee, mis sisaldab 7 värskendavat supertoitu.

Koostisosad: külmkuivatatud vaarikad, vaarikalehed, külmkuivatatud õunad, meliss, moringa ehk õli-rõikapuu lehed, roheline rooibos, piparmündilehed

4,99 €

(138,60 € kg)

Maksudega

 

Be More Be Beautiful purutee

100% looduslik purutee aitab Sul olla enamat

* Vaarikamaitseline
* 100% naturaalne
Ei sisalda lisatud suhkruid ega magusaineid
* 1 pakist saab 18 tassi suurepärast teed

Be Beautiful on mõnusalt vaarikane tee, koosneb seitsmest erinevast koostisosast otse loodusest. Eestimaine vaarikas on suurepärane vitamiin-C allikas. Vitamiin-C aitab kaasa kollageeni normaalsele moodustumisele naha normaalseks talitluseks ning aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest. Rooibos sisaldab 50% rohkem antioksüdante kui roheline tee. Antioksüdandid vabanevad kahjulikest vabadest radikaalidest, mis võivad kahjustada rakke.

Vaarikad ja vaarikalehed

*Kõrge C-vitamiini, gallushappe ja muude fütotoitainete tase aitab kaitsta südame ja vereringesüsteemi ning aeglustada vanusega seotud haiguste levikut.

Õun

*Hea polüfenoolide allikas

*Kõrge C-vitamiini sisaldusega

*Uuringute tulemusena on leitud, et õunte söömine vähendab 2 tüübi diabeedi riski.

Meliss

*Melissi lehte on varasematel aegadel laialdaselt kasutatud maohaiguste ja stressisümptomite leevendamiseks

* Taime võib kasutada ka une soodustamiseks, kergete seedehäirete, sealhulgas kõhupuhituse ja kõhugaaside raviks

Moringa ehk õli-rõikapuu lehed

* Moringa on taim, mida on kõrgelt hinnatud juba tuhandeid aastaid tema tervistavate toimete tõttu.

* Moringa puu on väga rikas antioksüdantide, kiudainete ja bioaktiivsete ühendite poolest, mis reguleerivad, aktiveerivad ja kiirendavad organismi ainevahetusprotsesse. Lisaks antioksüdantidele sisaldavad õli-rõikapuu lehed rikkalikult vajalikke mineraalaineid ja aminohappeid.

*Just tänu oma mitmekesistele kasutusvõimalustele, kõrgele toitainetesisaldusele ning raviväele on moringat hakatud kutsuma imepuuks (Miracle tree), mida on soovitav lisada seda joogile, et suurendada selle toiteväärtust.

Roheline rooibos

* Rooibos sisaldab 50% rohkem antioksüdante kui roheline tee. Antioksüdandid vabanevad kahjulikest vabadest radikaalidest, mis võivad kahjustada rakke.

*Uuringud näitavad, et rooibose tee joomine suurendab kehas antioksüdandi glutatiooni taset. Kõigist teistest antioksüdantidest võimsam glutatioon kaitseb põletike, toksiinide, vabade radikaalide ja haigustekitajate eest. Mõelge sellele kui teie keha enda looduslikule detoktsiooni vahendile

Piparmündilehed

*Parandab suuhügeeni

* Piparmündi tee on levinud kodune vahend kõhupuhituse vastu

*Piparmünt on rahustava toimega

Be More Be Beautiful purutee koostis

Koostisosad: külmkuivatatud vaarikad, vaarikalehed, külmkuivatatud õunad, meliss, moringa ehk õli-rõikapuu lehed, roheline rooibos, piparmündilehed

Kuuma tee jaoks lisa 2tl teepuru (2g) tassi, vala peale 200ml ~80-85˚ vett ja lase tõmmata ~5 minutit. Jäätee jaoks lisa 3tl teepuru (3g) tassi, vala peale 250ml ~80-85˚ vett ja lase tõmmata ~30 minutit.

Iga 36 g pakk sisaldab 12-18 portsjonit, portsjonite tegelik arv sõltub tarvitatud portsjonite suurusest.

Hoia toodet toatemperatuuril ja võimalusel eemal otsesest päikesevalgusest.

Soovitused

Be More puruteed kosutavad sinu enda keha ja vaimu. Aga need on oma kauni välimuse ja maitsva sisu poolest suurepärased kingitused.

Be More
4744806010356

Tee- ja kohvipood kasutab oma tööks küpsiseid,

samuti on kasutusel Google Analyticsi küpsised.