Orient Sunset roheline tee meloniga 10*2g

8717825669283

Koostisosad: roheline tee, meloni lõhna- ja maitseaine

10*2g

Toodet pole enam laos

0,70 €

35,00 € / kg

Orient Sunset roheline tee meloniga 10*2g

Rohelist teed valmistatakse teepõõsa ülemistest, esimestest lehtedest ja pungadest. Kuna roheline tee on fermenteerimata tee, siis peale korjet tuleb lehed ja punagad kohe röstida (Hiina meetod) või aurutada (Jaapani meetod), et ennetada lehtedes käärimisprotsessi algust. Käärimisprotsessi peatamine tagab hiljem rohelisele teele omase värske ja maheda maitse ja säilitab lehtede rohelise värvi. Edasi toimub teelehtede rullimine ja vajadusel veelkordne kuivatamine. Kuna rohelist teed töödeldakse vähe, siis säilivad rohelises tees paljud bioaktiivsed ained ja vitamiinid ning mineraalid, mis on meie tervisele kasulikud. Rohelises tees on rohkelt antioksüdante, mis kaitsevad keha vabade radikaalide tekitatava kahju eest. Hiinas on rohelist teed sajandeid kasutatud ka ravimina. Väidetavalt aitab roheline tee ennetada südamehaiguseid, madaldada vererõhku, veresuhkru- ja kolesteroolitaset. Samuti mõjub rohelise tee joomine nahale hästi.

Rohelist teed valmistades on soovitatav keevvesi jahutada 70-80 kraadini ja siis teele valada ning tõmmata lasta ca 4 minutit.

Tänu üsna suurele raua, fool- ja nikotiinhappe sisaldusele on melon kasulik maksahaiguste ja kehvveresuse korral, aitab tõsta organismi toonust.

Orient Sunset roheline tee meloniga koostis

Koostisosad: roheline tee, meloni lõhna- ja maitseaine

Pakend: 10*2g

Toodetud: Indias

Soovitused

Suurepärane tassi täis rohelise tee austajale.

Sisaldus/maitseRoheline tee
Tee tüüpPakiteed
Kogus pakendis10
Paki kaal20 g
Teepaki kaal2,0g

Veel samas kategoorias