Hari Tea Shotimaa “Allow Joy” 16 x 2g

8717853494918

Tee „Tunne rõõmu“

Taimede ja vürtside segu koos röstitud siguriga.

Koostisosad: Röstitud sigur* (45%), kakao koored*, lagritsajuur*, kaneel*, must pipar*, ingver*, kardemon*, kurkumi juur*, nelk*. *=orgaaniline

4,00 €

125,00 € / kg

Hari Tea Shotimaa “Allow Joy” 16 x 2g

Sigurit on ravi eesmärgil kasutanud erinevad kultuurid juba sajandeid. Aitab suurendada piimaeritumist, seega sobilik imetavatele emadele. Sigur on antibakteriaalse toimega, väljutab organismist jääkaineid, rahustab närve, reguleerib veresuhkru taset.

Ingverijuurel on märkimisväärne põletikuvastane toime. Viirushaiguste puhul aitab ingveritee leevendada haigussümptomeid ning kiirendab paranemist. Teaduslikult on tõestatud ingveri positiivne mõju seedimisele. Ingveriekstrakt aitab operatsioonijärgse iivelduse ja oksendamise vastu, samuti ka meresõidul või raseduse ajal tekkiva iiveldustunde vastu. Ingver stimuleerib seedetegevust, leevendab kõhukrampe.

Kurkumi kodumaal Indias peetakse seda kõikvõimsaks ravimiks, millest on kasu paljude erinevate probleemide puhul. Igapäevaselt kurkumit kasutades, aiatb see haigusedi ennetada. Kurkum tugevdab immuunsüsteemi, ergutab seedimist, võitleb põletike vastu, aitab pohmelli puhul.

Lagritsa juurest valmistatud taimeteed on kasutataud raviotstarbel sajandeid. Lagrits aktiveerib immuunsüsteemi, aitab puhastada keha jääkainetest. Lagritsa tee on ideaalne külmade ilmadega, sest aitab keha soojendada. Liigselt ei tasu seda tarvitada inimesed, kel on probleeme kõrge vererõhuga, sest lagrits tõstab veelgi vererõhku. Lagrits on oma maitselt magus ja seetõttu lisa magustamist lagritsa tee otseselt ei vajagi.

Kaneel on tõeline hea tuju toit ning ka väga tervislik. Näiteks sisaldab üks teelusikatäis kaneeli sama palju antioksüdante kui pool tassi mustikaid. Kaneeli põletikuvastased omadused aitavad võidelda kolibakteri ja pärmseentega. Lisakas hoiab kaneel südame korras, veresuhkur püsib stabiilne, kaitseb diabeedi eest, aju töötab paremini ning hoiab ka Parkinsoni tõve eemal. 

Sarja “Peace on earth” loomisest:

Me teame, et me pole üksi sooviga tuua rahu maapeale. Samal ajal kui Hari tee tunneb, et rahu peab saama maapeale, ei saa nad pöörata selga, oma “õdedele-vendadele”, kes peavad iga päev seisma silmitsi ahnuse ja hullumeelsusega. Kandes seda oma südames otsustas Hari tee luua uue teesarja “Peace on earth” – “Rahu maapeal”

Te võite seda teed juua tundes sisemist rahu, teades, et selle tee ostmisega olete andnud oma panuse suure rahu algatamisele läbi organisatsiooni Cordaid.org.

Protsent selle tee müügitulust annetatakse ülemaailmse rahu algatamiseks. Loe lisaks: Cordaid.org ja vaata hämmastavaid jõupingutusi, mida nad teevad iga päev, et muuta maailm paremaks kohaks.

Lohutab meeli, inspireerib lõõgastuma ja julgustab rahulolu. Meie “Rahu maapeal” teed on kutse puhata, lõõgastuda ja avastada oma sisemist rahu. Sest kui me leiame rahu iseendas, hakkab maailm meie ümber muutuma ja muutub veidi rahumeelsemaks.

Meie kolm maitsvat taimeteed on loodud, et toetada ja edendada sisemist rahu.

Hari Tea Shotimaa “Allow Joy” koostis

Koostisosad: Röstitud sigur* (45%), kakao koored*, lagritsajuur*, kaneel*, must pipar*, ingver*, kardemon*, kurkumi juur*, nelk*. *=orgaaniline

Taimede ja vürtside segu koos röstitud siguriga.

Teepakkide sulgemisel pole kasutatud metallist klambreid ega liimi. Igaüks on eraldi suletud

Soovitused

Tassike taimeteed tõstab tuju ja annab energiat.

Hari teed on suurepärased kingitused.

Veel samas kategoorias