Hari Tea ShotiMaa - 1. tšakra tee “I am” (mahe)...

Hari Tea ShotiMaa - 1. tšakra tee “I am” (mahe) 16x2g

Esimest tšakrat iseloomustab turvalisus ja tegemist on kogu süsteemi alusega.  See on meie keha, tervise ja ellujäämise alus. Ma tunnetan Maad. See on planeet. Ma sündisin siia – ma pärinen siit. Kui ma liigutan varbaid, siis ma tunnen viljakat mulda.

Toode on partnerettevõtte laos. Telli!
4,39 €

(137,18 € kilogramm)

Maksudega

 

Hari Tea ShotiMaa - 1. tšakra tee “I am” (mahe) 16x2g

Esimest tšakrat iseloomustab turvalisus ja tegemist on kogu süsteemi alusega. See on meie keha, tervise ja ellujäämise alus. Ma tunnetan Maad. See on planeet. Ma sündisin siia – ma pärinen siit. Kui ma liigutan varbaid, siis ma tunnen viljakat mulda.

Päritolumaa: Holland. Pakis 16 teekotikest. 

Hari’s Treasure töötajatest on paljud kogemustega tervendajad ja joogaõpetajad, nad on üle 20 aasta olnud sama joogaõpetuse kaudu sõbrad ning on muutnud ühe ettevõtte perekonnaks, Hari’s Treasure perekonnaks.

Hari tähendab sanskriti keeles „loomist läbi tegevuse“.

Ettevõttesiseste teadmistega taimede, jooga ja looduslike toitude kohta pakub Hari’s Treasure ainulaadseid ökoloogilise elustiili tooteid, mis annavad vanade jooga teadmiste kaudu tõelise heaolukogemuse.

Hari’s Treasure filosoofiale panid aluse ja seda inspireerisid meditatsioonimeister Guru Dev Singh ja Sat Nam Rasayani tervendamiskunst.

Hari’s Treasure kasutab erakordsete toodete valmistamisel tuhandete aastate vanust joogide tarkust. Nende teede kvaliteetsari toob teie ellu tervenemise, harmoonia ja tasakaalu.

Hari Tea ShotiMaa - 1. tšakra tee “I am” (mahe) koostisosad

Koostisosad: Salvei* (20%), ingver* (20%), sidrunhein*, lagrits* angervaks* (5%), piparmünt* sidrunimahla* musta pipart*, sidrunikoor*, kardemon*, kurkum juur*, kaneeli*, nelk*.

* = Ökoloogiline.

8717853493010

Tee- ja kohvipood kasutab oma tööks küpsiseid,

samuti on kasutusel Google Analyticsi küpsised.