CupCake Tea musta ja rohelise tee assortii

8717825661546

Neljast erinevast maitsest koosnev teepakkide assortii

Sisaldab: kirsi tee, mee-banaani tee, maasika-koore tee, sokolaadi-piparmündi tee

Toodet pole enam laos

2,85 €

47,50 € / kg

Teede iseloomustus

Must tee on kõige enam fermenteeritud tee ja seetõttu on tegu tugeva maitselise teega. Musta tee puhul, peale teelehtede korjamist, lehed närbutatakse, seejärel toimub lehtede rullimine ja kääritamine kindlal temperatuuril ja niiskustasemel. Järgmine töötlemisaste on kuivatamine, mis peatab kääritusprotsessi ja siis vastavalt lehe suurusele toimub sorteerimine.

Musta teed valmistades peaks arvestama 180ml vee kohta 2,25 g teed. Keev vesi tuleb valada teele ning lasta tõmmata 3-5 minutit, sõltuvalt sellest, kui kanget teed soovitakse.

Roheline tee on fermenteerimata tee. Peale teelehtede ja pungde korjamist need kohe röstitakse või aurutatakse, et inaktiveerida fermendid, mis kutsuvad esile käärimisprotsessi. Järgmine teetootmis etapp on rullimine, seejärel vajadusel veelkordne kuivatamine ning sorteerimine. Kuna rohelist teed töödeldakse vähe, siis see tagab tee maheda ja veidi rohuse maitse ning rohelise värvi. Samuti säilivad vähese töötluse tõttu tees paljud bioaktiivsed ained, vitamiinid ning mineraalid, mis on meie kehale ning tervisele väga vajalikud. Hiinas on rohelist teed läbi sajandite kasutatud ravimina.

Tee info

Koostisosad: must tee, naturaalne kirisi ja vanilje lõhna- ja maitseaine; must tee, naturaalne mee ja banaani lõhna- ja maitseaine; must tee, naturaalne maasika ja koore lõhna- ja maitseaine; roheline tee, naturaalne šokolaadi ja piparmündi lõhna- ja maitseaine.

Iga teepakike on pakitud eraldi ümbrikusse.

Pakendis on 4*10*1,5g teepakke

Tee on valmistatud Sri Lankal.

Soovitused

Omapäraste maitsetega teesegud sobivad juua niisama, aga suurepäraselt sobivad muffinite ja tassikookide juurde.

Sisaldus/maitseAssortii
Tee tüüpPakiteed
Kogus pakendis10
Teepaki kaal1,5g

Veel samas kategoorias