Cosmoveda - Vata tee, 25x1.8g

Cosmoveda - Vata tee, 25x1.8g

Kui otsite magusat ja sooja jooki, siis ei vaja muud kui seda maitsvat Vata teed, mis on valmistatud Iidseid Ayurveda traditsioone järgides. See tee pakub kehale ja vaimule heaolu ja tasakaalu. Täiuslik segu magusast ja vürtsikast. Iga lonksuga tunnete, kuidas keha lõdvestub ja meel rahuneb.Toode on partnerettevõtte laos. Telli!
7,50 €

(166,67 € kilogramm)

Maksudega

 

Cosmoveda - Vata tee, 25x1.8g

Kui otsite magusat ja sooja jooki, siis ei vaja muud kui seda maitsvat Vata teed, mis on valmistatud Iidseid Ayurveda traditsioone järgides. See tee pakub kehale ja vaimule heaolu ja tasakaalu. Täiuslik segu magusast ja vürtsikast. Iga lonksuga tunnete, kuidas keha lõdvestub ja meel rahuneb.

Üks parimaid asju selle tee juures on see, et see on keskkonnasõbralikus pakendis, mis on valmistatud maisitärklisest. See tähendab, et saate nautida oma kuuma jooki, ilma et peaksite muretsema liigse keskkonna kahjustamise pärast. See Vata dosha tee on õiglase kaubanduse toode, mis tähendab, et töölised, kes kasvatasid selle tee valmistamiseks kasutatud maitsetaimed ja vürtsid, saavad õiglast palka ja töötingimusi.

Naudi magusat ja sooja Vata teed ning tunne end oma valiku pärast hästi.

Cosmoveda - Vata tee koostisosad ja valmistamine

Koostisosad: kontrollitud mahepõllumajandusest lagrits, koriander, ingver, kardemon, kaneel, haritaki, talvekirss.

Valmistamine: kalla peale keev vesi, lase tõmmata 5-7 minutit.

Maisitärklisest valmistatud keskkonnasõbralik pakend. Õiglase kaubanduse põhimõtteid järgides valmistatud toode. 

COSMOV6123

Tee- ja kohvipood kasutab oma tööks küpsiseid,

samuti on kasutusel Google Analyticsi küpsised.