Cosmoveda - Moringa tee, 25x1.8g

Cosmoveda - Moringa tee, 25x1.8g

Iidsete ajurveeda traditsioonide järgi valmistatud Moringa tee. Moringa puu lehed sisaldavad 90 erinevat toitainet ja 46 erinevat antioksüdanti. Erakordselt kõrge toiteväärtusega Moringa stimuleerib kogu organismisüsteemi, tõstab energiataset ning vastupidavust välismõjutustele.  Maisitärklisest valmistatud keskkonnasõbralik pakend. Õiglase kaubanduse põhimõtteid järgides valmistatud toode. 

Viimased tooted laos
6,60 €

(165,00 € liiter)

Maksudega

 

Cosmoveda - Moringa tee, 25x1.8g

Iidsete ajurveeda traditsioonide järgi valmistatud Moringa tee. Maisitärklisest valmistatud keskkonnasõbralik pakend. Õiglase kaubanduse põhimõtteid järgides valmistatud toode.

Valmistamine: kalla peale 90°C vesi, lase tõmmata 4-6 minutit.

Koostisosad: 100% mahepõllumajandusest pärinev moringa.

Moringa on:

  • Kõrge toiteväärtusega
  • Immuunsust toetav
  • Organismi puhastav

Moringa puu lehed sisaldavad 90 erinevat toitainet ja 46 erinevat antioksüdanti. Erakordselt kõrge toiteväärtusega Moringa stimuleerib kogu organismisüsteemi, tõstab energiataset ning vastupidavust välismõjutustele. Bioaktiivsete ühendite poolest rikas moringa aitab kaasa organismi ainevahetusprotsessile tõstes immuunsust ning väljutades organismist jääkaineid. Antioksüdandid katkestavad vabade radikaalide poolt alustatud ahelreaktsioone, mis pidurdavad liighappelise keskkonna tekkimist organismis.

Oma erilise maitse, funktsioonide ning välimuse tõttu on taimele antud ka teisi nimesid nagu mädarõikapuu (Horseradish tree), trummipulgapuu (Drumstick tree), beni õli puu ning Moringa.

4032108165745

Tee- ja kohvipood kasutab oma tööks küpsiseid,

samuti on kasutusel Google Analyticsi küpsised.