Allahinnatud! Bradley`s Pyramid Mini roheline tee sidruniga 2g

Bradley`s Pyramid Mini roheline tee sidruniga 2g

8717825668217

Roheline tee sirduniga

Koostisosad: roheline tee, sidruni koor, sidrunhein, looduslik lõhna- ja maitseaine, sirduni lehed

0,18 €

-50%

0,35 €koos maksudega

90,00 € / kg

Bradley`s Pyramid Mini roheline tee sidruniga 2g

Rohelist teed valmistatakse teepõõsa ülemistest, esimestest lehtedest ja pungadest. Kuna roheline tee on fermenteerimata tee, siis peale korjet tuleb lehed ja punagad kohe röstida (Hiina meetod) või aurutada (Jaapani meetod), et ennetada lehtedes käärimisprotsessi algust. Käärimisprotsessi peatamine tagab hiljem rohelisele teele omase värske ja maheda maitse ja säilitab lehtede rohelise värvi. Edasi toimub teelehtede rullimine ja vajadusel veelkordne kuivatamine. Kuna rohelist teed töödeldakse vähe, siis säilivad rohelises tees paljud bioaktiivsed ained ja vitamiinid ning mineraalid, mis on meie tervisele kasulikud. Rohelises tees on rohkelt antioksüdante, mis kaitsevad keha vabade radikaalide tekitatava kahju eest. Hiinas on rohelist teed sajandeid kasutatud ka ravimina. Väidetavalt aitab roheline tee ennetada südamehaiguseid, madaldada vererõhku, veresuhkru- ja kolesteroolitaset. Samuti mõjub rohelise tee joomine nahale hästi.

Rohelist teed valmistades on soovitatav keevvesi jahutada 70-80 kraadini ja siis teele valada ning tõmmata lasta ca 4 minutit.

Sidrunis leidub rohkelt vitamiine ja mineraalaineid. Sidrun alandab vererõhku, võitleb viirustega, toimib vananemisvastaselt, puhastab verd, leevendab peavalu.

Bradley`s Pyramid Mini roheline tee sidruniga koostis

Koostisosad: roheline tee, sidruni koor, sidrunhein, looduslik lõhna- ja maitseaine, sirduni lehed

Teepakend sisaldab 1 püramiidikujulist teepakikest (2g)

Tee on toodetud Sri Lankal.

Soovitused

Suurepärane tassitäis rohelise tee austajale.

Sisaldus/maitseSidrun
Tee tüüpPakiteed
Kogus pakendis1
Teepaki kaal2,0g

Veel samas kategoorias