Allahinnatud! Bradley`s Pyramid Mini roheline tee jõhvikaga 2g

Bradley`s Pyramid Mini roheline tee jõhvikaga 2g

8717825668187

Roheline tee jõhvikaga

Koostisosad: roheline tee, jõhvikas, looduslik lõhna- ja maitseaine

0,18 €

-50%

0,35 €koos maksudega

90,00 € / kg

Bradley`s Pyramid Mini roheline tee jõhvikaga 2g

Jõhvikate marjane maitse kombineerituna rohelise teega on see, mis annab sellele teele värskendava ja magusa maitse.

Rohelist teed valmistatakse teepõõsa ülemistest, esimestest lehtedest ja pungadest. Kuna roheline tee on fermenteerimata tee, siis peale korjet tuleb lehed ja punagad kohe röstida (Hiina meetod) või aurutada (Jaapani meetod), et ennetada lehtedes käärimisprotsessi algust. Käärimisprotsessi peatamine tagab hiljem rohelisele teele omase värske ja maheda maitse ja säilitab lehtede rohelise värvi. Edasi toimub teelehtede rullimine ja vajadusel veelkordne kuivatamine. Kuna rohelist teed töödeldakse vähe, siis säilivad rohelises tees paljud bioaktiivsed ained ja vitamiinid ning mineraalid, mis on meie tervisele kasulikud. Rohelises tees on rohkelt antioksüdante, mis kaitsevad keha vabade radikaalide tekitatava kahju eest. Hiinas on rohelist teed sajandeid kasutatud ka ravimina. Väidetavalt aitab roheline tee ennetada südamehaiguseid, madaldada vererõhku, veresuhkru- ja kolesteroolitaset. Samuti mõjub rohelise tee joomine nahale hästi.

Rohelist teed valmistades on soovitatav keevvesi jahutada 70-80 kraadini ja siis teele valada ning tõmmata lasta ca 4 minutit.

Jõhvika kasulikkus seisneb selle koostises. Hapukas mari sisaldab suurtes kogustes tervisele kasulikke antioksüdante polüfenoole, millel on väidetavalt vähi-, põletiku- ja diabeedivastased omadused. Jõhvikas varustab meid mineraalainete, orgaaniliste hapete ja muu kasulikuga.

Bradley`s Pyramid Mini roheline tee jõhvikaga koostis

Koostisosad: roheline tee, jõhvikas, looduslik lõhna- ja maitseaine

Teepakend sisaldab 1 püramiidikujulist teepakikest (2g)

Tee on toodetud Sri Lankal.

Soovitused

Suurepärane tassitäis rohelise tee austajale.

Sisaldus/maitseJõhvikas
Tee tüüpPakiteed
Kogus pakendis1
Teepaki kaal2,0g

Veel samas kategoorias