Allahinnatud! Bradley`s Pyramid Mini roheline Sencha tee 2g

Bradley`s Pyramid Mini roheline Sencha tee 2g

8717825668163

Roheline Sencha tee

Koostisosad: Sencha

0,18 €

-50%

0,35 €koos maksudega

Bradley`s Pyramid Mini roheline Sencha tee 2g

Rohelist teed valmistatakse teepõõsa ülemistest, esimestest lehtedest ja pungadest. Kuna roheline tee on fermenteerimata tee, siis peale korjet tuleb lehed ja punagad kohe röstida (Hiina meetod) või aurutada (Jaapani meetod), et ennetada lehtedes käärimisprotsessi algust. Käärimisprotsessi peatamine tagab hiljem rohelisele teele omase värske ja maheda maitse ja säilitab lehtede rohelise värvi. Edasi toimub teelehtede rullimine ja vajadusel veelkordne kuivatamine. Kuna rohelist teed töödeldakse vähe, siis säilivad rohelises tees paljud bioaktiivsed ained ja vitamiinid ning mineraalid, mis on meie tervisele kasulikud. Rohelises tees on rohkelt antioksüdante, mis kaitsevad keha vabade radikaalide tekitatava kahju eest. Hiinas on rohelist teed sajandeid kasutatud ka ravimina. Väidetavalt aitab roheline tee ennetada südamehaiguseid, madaldada vererõhku, veresuhkru- ja kolesteroolitaset. Samuti mõjub rohelise tee joomine nahale hästi.

Rohelist teed valmistades on soovitatav keevvesi jahutada 70-80 kraadini ja siis teele valada ning tõmmata lasta ca 4 minutit.

Sencha on populaarne Jaapani roheline tee. Sellele annavad kevadel korjatud mahlakad noored teelehed kerge ja puhta maitse ning aroomi. Kõrge antioksüdantide sisalduse tõttu aitab Sencha tee neutraliseerida vabade radikaalide kahjulikku mõju, mis on mitmete haiguste põhjustajaks.

Bradley`s Pyramid Mini roheline Sencha tee koostis

Koostisosad: Sencha

Teepakend sisaldab 1 püramiidikujulist teepakikest (2g)

Tee on toodetud Sri Lankal.

Soovitused

Suurepärane tassitäis rohelise tee austajale.

Sisaldus/maitseRoheline tee
Tee tüüpPakiteed
Kogus pakendis1
Teepaki kaal2,0g

Veel samas kategoorias