Bradley`s Organic Fair Trade valge tee vanilje ja maasikaga 25*2g

8717825665032

Valge tee vanilje ja maasikaga

Koostisosad: valge tee, naturaalne maasika ja vanilje lõhna- ja maitseaine

Toodet pole enam laos

2,10 €

42,00 € / kg

Bradley`s Organic Fair Trade valge tee vanilje ja maasikaga

Valget teed toodetakse Hiinas ja Sri Lankal väikestes kogustes. Valget tee jaoks toorainet saab korjata vaid mõnel nädalal aastas. Valge tee jaoks kasutatakse teepõõsa ülemisi lehti ja veel avanemata pungi. Pungade välispind on katud hõbedase helgiga udemelise kihiga, mis annabki teele nime - valge tee. Valget teed töödeldakse kõige vähem. Protsess hõlmab tavalselt lehtede ja pungade aurutamist (et peatuks käärimisprotsess) ja kuivatamist. Kuna valget teed töödeldakse vähe, siis saäilib valges tees rohkelt bioaktiivseid ainedi, mis on meie kehale väga vajalikud, samuti on valges tees vitamiine ja mineraalaineid. Valge tee alandab vererõhku, kolesterooli, on südamesõbralik, aiatab ennetada vähi teket, parandab naha seisukorda, tõstab keha vastupanuvõimat viirustele ja bakteritele.

Valget teed valmistades on soovitatav keev vesi jahutada 70-80 kraadini ja siis teele valada ning tõmmata lasta ca 4 minutit.

Bradley`s Organic Fair Trade valge tee vanilje ja maasikaga koostis

Koostisosad: valge tee, naturaalne maasika ja vanilje lõhna- ja maitseaine.

Teepakend sisaldab 25 teepakki (2g), mis igaüks on eraldi ümbrikusse pakitud.

Tee on toodetud Sri Lankal.

Bradley`s Organic Fair Trade tootesari on toodetud toorainest, mille kasvatamisel pole kasutatud sünteetilisi kemikaale ega väetisi. Teepakend on 100% ümbertöödeldav. Fair Trade ehk õiglase kaubanduse märk tootel tagab, et Arengumaade väiketalunikud saavad oma töö eest väärilist tasu, mis katab kulud, töölistel on inimväärsed töötingimused ja normaalne palk, töölistena ei kasutata orja- ega lapstööjõudu, toodete müügist saadud tulu suunatakse tagasi tootjamaa kogukonna sotsiaalseks arenguks, tootmisel lähtutakse keskkonna säästlikest põhimõtetest.

Soovitused

Suurepärane tassi täis valge tee austajale, kellele on oluline ka keskonna heaolu ning õiglase kaubanduse põhimõtted.

Sisaldus/maitsevalge tee
Tee tüüpPakiteed
Kogus pakendis25
Teepaki kaal2,0g

Veel samas kategoorias