Bradley`s Organic Fair Trade rooibosi tee 25*1,6g

8712231539908

Naturaalne rooibosi tee.

Koostisosad: Rooibos

Toodet pole enam laos

2,10 €

52,50 € / kg

Bradley`s Organic Fair Trade rooibosi tee 25*1,6g

Rooibos on Lõuna-Aafrikas kasvav põõsas, mille lehtedest ja okstest tehakse teed. Kuigi tegu on põõsaga, võib looduses rooibosi põõsas sirguda kuni 2 meetri kõrguseks. Põõsas ise on roheline, aga kuivatamise ja kääritamise käigus muutub taim punaseks ja seetõttu on ka tee punane. Sõna rooibos tuleneb tõlkes sõnapaarist "punane põõsas".  Rooibose tee on kofeiini vaba, mõjub rahustavalt, sisaldab rohkelt antioksüdante, mis tõttu seda teed nimetatakse tihti ka pikaealisuse teeks (antioksüdandid aitavad pidurdada vananemisprotsesse). Maitselt on rooibosi tee mahe ja veidi magus, sobib tarbida nii kuumalt kui külmalt.

Bradley`s Organic Fair Trade rooibosi tee info

Koostisosad: rooibos

Tee on valmistatud Sri Lankal.

Teepakend sisaldab 25 teepakikest (1,6g), mis igaüks on pakitud eraldi ümbrikusse

Bradley`s Organic Fair Trade tootesarja tootmisel pole kasutatatud sünteetilisi kemikaale ega väetiseid, samuti on teepakend 100% ümbertöödeldav. Fair Trade ehk õiglase kaubanduse märk tootel tagab selle, et Arengumaade väiketalunikud saavad oma töö eest väärilist tasu, töölised töötavad inimlikes oludes ja saavad inimväärset palka, ei kasutata lasp- ega orjatööjõudu, kauba müügist saadavast tulust osa suunatakse tagasi tootjamaa kogukonna sotsiaalseks arenguks, tootmisel lähtutakse keskkonna säästlikest põhimõtetest.

Soovitused

Tee sobib taimetee austajatele, kes peavad lugu mahedamaitselisest joogist ja samas väärtustab keskkonda ja õiglase kaubanduse põhimõtteid.

Sisaldus/maitseRooibos
Tee tüüpPakiteed
Kogus pakendis25
Teepaki kaal1,6g

Veel samas kategoorias