Bradley`s Organic Fair Trade roheline tee 25*1,6g

8712231539953

Roheline tee

Koostisosad: roheline tee

Toodet pole enam laos

2,10 €

52,50 € / kg

Bradley`s Organic Fair Trade roheline tee 25*1,6g

Rohelist teed valmistatakse teepõõsa ülemistest, esimestest lehtedest ja pungadest. Kuna roheline tee on fermenteerimata tee, siis peale korjet tuleb lehed ja punagad kohe röstida (Hiina meetod) või aurutada (Jaapani meetod), et ennetada lehtedes käärimisprotsessi algust. Käärimisprotsessi peatamine tagab hiljem rohelisele teele omase värske ja maheda maitse ja säilitab lehtede rohelise värvi. Edasi toimub teelehtede rullimine ja vajadusel veelkordne kuivatamine. Kuna rohelist teed töödeldakse vähe, siis säilivad rohelises tees paljud bioaktiivsed ained ja vitamiinid ning mineraalid, mis on meie tervisele kasulikud. Rohelises tees on rohkelt antioksüdante, mis kaitsevad keha vabade radikaalide tekitatava kahju eest. Hiinas on rohelist teed sajandeid kasutatud ka ravimina. Väidetavalt aitab roheline tee ennetada südamehaiguseid, madaldada vererõhku, veresuhkru- ja kolesteroolitaset. Samuti mõjub rohelise tee joomine nahale hästi.

Rohelist teed valmistades on soovitatav keevvesi jahutada 70-80 kraadini ja siis teele valada ning tõmmata lasta ca 4 minutit.

Bradley`s Organic Fair Trade roheline tee koostis

Koostisosad: roheline tee

Teepakend sisaldab 25 teepakki (1,6g), mis igaüks on eraldi ümbrikusse pakitud.

Tee on toodetud Sri Lankal.

Bradley`s Organic Fair Trade tootesari on toodetud toorainest, mille kasvatamisel pole kasutatud sünteetilisi kemikaale ega väetisi. Teepakend on 100% ümbertöödeldav. Fair Trade ehk õiglase kaubanduse märk tootel tagab, et Arengumaade väiketalunikud saavad oma töö eest väärilist tasu, mis katab kulud, töölistel on inimväärsed töötingimused ja normaalne palk, töölistena ei kasutata orja- ega lapstööjõudu, toodete müügist saadud tulu suunatakse tagasi tootjamaa kogukonna sotsiaalseks arenguks, tootmisel lähtutakse keskkonna säästlikest põhimõtetest.

Soovitused

Suurepärane tassi täis rohelise tee austajale, kellele on oluline ka keskkonna heaolu ning õiglase kaubanduse põhimõtted.

Sisaldus/maitseRoheline tee
Tee tüüpPakiteed
Kogus pakendis25
Teepaki kaal1,6g

Veel samas kategoorias