Allahinnatud! Bradley`s Favorites Maroko Mündi tee 10*1,5g

Bradley`s Favorites Maroko Mündi tee 10*1,5g

8719375000677

TOOTEL "PARIM ENNE" 07.2021

Maroko Mündi tee

Koostisosad: piparmünt 55%, lagrits 25%, kaneel 1%, apelsini koor 1%, piparmündi ja kaneeli lõhna-ja maitseaine

Lagritsa liigne tarvitamine võib tõsta vererõhku

0,70 €

1,00 €koos maksudega

46,67 € / kg

Bradley`s Favorites Maroko Mündi tee 10*1,5g

Piparmünt on ravimtaimena kasutusel olnud kaua. Ravimtaimeks muudavad piparmündi selles leiduvad eeterlikud õlid. Piparmünt aitab kõhuvaevuste puhul, mõjub meeleolule rahustavalt ning aitab unetuse korral.

Lagritsa juurest valmistatud taimeteed on kasutatud raviotstarbel sajandeid. Lagrits aktiveerib immuunsüsteemi ja aitab puhastada keha jääkainetest. Lagritsa tee on ideaalne külmade ilmadega, sest aitab keha soojendada. Liigselt ei tasu seda tarvitada inimesed, kel on probleeme kõrge vererõhuga, sest lagrits tõstab veelgi vererõhku. Lagrits on oma maitselt magus ja seetõttu lisa magustamist lagritsa tee otseselt ei vajagi.

Kaneel on tõeline hea tuju toit ning ka väga tervislik. Näiteks sisaldab üks teelusikatäis kaneeli sama palju antioksüdante kui pool tassi mustikaid. Kaneeli põletikuvastased omadused aitavad võidelda kolibakteri ja pärmseentega. Lisakas hoiab kaneel südame korras, veresuhkur püsib stabiilne, kaitseb diabeedi eest, aju töötab paremini ning hoiab ka Parkinsoni tõve eemal. 

Apelsinikoore tükid annavad teele mõnusa lisamaitse ja värvi.

Fair Trade ehk õiglase kaubanduse märk tootel tagab, et Arengumaade väiketalunikud saavad oma töö eest õiglast tasu, töölised töötavad inimlikes tingimustes ja saavad inimväärset töötasu, tootmisprotsessi ei kasutata laps- ega orjatööjõudu, toodete müügilt saadav raha suunatakse tagasi tootjamaa kogukonda, selle sotsiaalseks arenguks, tootmisel lähtutakse keskkonnasõbralikest väärtustest.

Bradley`s Favorites Maroko Mündi tee koostis

Koostisosad: piparmünt 55%, lagrits 25%, kaneel 1%, apelsini koor 1%, piparmündi ja kaneeli lõhna-ja maitseaine

Teepakend sisaldab 10 teepakikest (1,5g).

Tee on toodetud Sri Lankas.

Soovitused

Sobib inimeselt, kes hoolib oma tervisest ja samas soovib kogeda tee joomisel midagi uudset. Lagrits muudab tee magusaks, seetõttu magusainete lisamine pole enam vajalik.

Sisaldus/maitsepiparmünt
Tee tüüpPakiteed
Kogus pakendis10
Teepaki kaal1,5g

Veel samas kategoorias