Bradley`s Favorites Lagritsa tee 10*1,5g

8719375000684

Lagritsa tee

Koostisosad: lagrits 100%

Liigne tarvitamine võib tõsta vererõhku

Toodet pole enam laos

1,00 €

66,67 € / kg

Bradley`s Favorites Lagritsa tee 10*1,5g

Lagritsa juurest valmistatud taimeteed on kasutataud raviotstarbel sajandeid. Lagrits aktiveerib immuunsüsteemi, aitab puhastada keha jääkainetest. Lagritsa tee on ideaalne külmade ilmadega, sest aitab keha soojendada. Liigselt ei tasu seda tarvitada inimesed, kel on probleeme kõrge vererõhuga, sest lagrits tõstab veelgi vererõhku. Lagrits on oma maitselt magus ja seetõttu lisa magustamist lagritsa tee otseselt ei vajagi. Lagrits sisaldab organismile hädavajalikku rauda ja kaltsiumi. Kuna lagrits sisaldab vähe suhkrut, lõhub ta ka vähe hambaid. 

Fair Trade ehk õiglase kaubanduse märk tootel tagab, et Arengumaade väiketalunikud saavad oma töö eest õiglast tasu, töölised töötavad inimlikes tingimustes ja saavad inimväärset töötasu, tootmisprotsessi ei kasutata laps- ega orjatööjõudu, toodete müügilt saadav raha suunatakse tagasi tootjamaa kogukonda, selle sotsiaalseks arenguks, tootmisel lähtutakse keskkonnasõbralikest väärtustest.

Bradley`s Favorites Lagritsa tee koostis

Koostisosad: Lagrits 100%

Teepakend sisaldab 10 teepakikest (1,5g).

Tee on toodetud Sri Lankas.

Soovitused

Sobib inimeselt, kes hoolib oma tervisest ja samas soovib kogeda tee joomisel midagi uudset. Lagrits muudab tee magusaks, seetõttu magusainete lisamine pole enam vajalik.

Sisaldus/maitseLagrits
Tee tüüpPakiteed
Kogus pakendis10
Teepaki kaal1,5g

Veel samas kategoorias