Kohvipadjad - ainulaadne kohvivalmistamise süsteem

Viimastel aastatel on klassikalise kohvioa, jahvatatud kohvi ning lahustuva kohvi kõrvale lisandunud kohvisõprade meeleheaks ka kohvipadjad. Mis need endast kujutavad ja kuidas kasutada, seda järgnevalt Teile selgitamegi.
 

Mis on kohvipadjad ja kuidas neid kasutatakse?
 

Kohvipadjad kujutavad endast väikeseid, ümara kujuga kohvifiltreid, mis on täidetud jahvatatud kohvipuruga ning neid padjakesi kasutatakse mugavaks kohvi valmistamiseks spetsiaalses padjakohvimasinas.
Padjakesed on filterpaberisse pakendatud ja meenutavad oma kujult patja, sellest ka nimetus.
See unikaalne süsteem sai alguse 2001 aastal Hollandis ja on nüüdseks kasutusel juba üle terve maailma.

Senseo kohvipadjad

Kohvipadja eelised:

  • kindel doseeritud kohvipuru kogus, mis tagab alati ühtlase kvaliteedi;
  • suur valik erinevate tootjate padjakesi;
  • saadaval klassikaline, maitsestatud, kofeiinivabad jm variandid;
  • 100% looduses lagunev toode;
  • ühendatud on filtermasina ja espressomasina omadused;
  • luksuslik kohvivaht rikastab kohvielamust;
  • lihtne ja mugav kasutamine;
  • jätkuv populaarsuse tõus;
  • mõistlik hinna ja kvaliteedi suhe.


Kohvipatju ja padjakohvimasinate tootjaid on maailmas päris mitmeid ja õigustatult võib tekkida küsimus nende omavaheliseks sobivuseks. Hea on tõdeda, et kohvipadjad sobivad kõikide seda tüüpi masinates kasutamiseks.
Erandina peab siiski välja tooma Zinzino kohvipadjad, mis erinevad teistest nn Senseo tüüpi padjakestest. Zinzino kohvipatjadel on kõva serv ja teistsugune kuju ja seega neid saab kasutada vaid Zinzino kaubamärgi kohvimasinates!

Kohvipadi ei ole kohvikapsel!
Kohvipadjad philips masinagaSamuti võib tekkida tarbijatel küsimus kas kohvipadi ja kohvikapsel on üks ja sama või siiski erinevad tooted. Kindlasti on need täiesti erinevad! Kohvikapslit ümbritseb plastikust kapsel, neid on mitmes erinevas mõõdus ja padjakohvimasinates kapsleid kasutada ei saa! Kohvikapslite tarbeks on olemas eraldi kohvimasinad.

Kohvipatjade valik tänapäeval on väga suur ja lai ning mitmete heade omaduste tõttu on selle kasutamistrend jätkuvalt tõusuteel.
Oma lemmikkohvi leiab nende seast küll igaüks. Saadaval on klassikaline kohv, kofeiinivabad padjakesed, erinevate maitselisandite ja kangustega variandid. Padjakohvi maitse on alati värske ja nauditav ning hinnad on mõistlikud.
Kokkuvõtteks võib kinnitada, et kohvipadjad teevad kohvisõbra elu oluliselt lihtsamaks ja mugavamaks!

Kõik Tee- ja kohvipoe kohvipadjad leiate Kohvipadjad kategooriast.