Allahinnatud! "Valge unistus" - Valge purutee 50 g

"Valge unistus" - Valge purutee 50 g

2307725600002

TOOTEL "PARIM ENNE" 02.06.2021

Valge unistus

Koostisosad: valge tee, punase ja mustsõstra tükid, meliss, sidrunhein, rukkilille ja päevalille kroonlehed

50 g 

2,50 €

3,50 €koos maksudega

-1,00 €

50,00 € / kg

"Valge unistus" - Valge purutee 50g

Valge tee on kõige naturaalsem, tervislikum ja kõige vähem töödeldud ning tal on palju raviomadusi. Kõige levinum valgetest teedest on Pai Mu Tan. Ta on tumedam kui parima kvaliteediga valged teed, mis on tehtud vaid teepungadest. Tee on värske ja selge ja puuviljase maitsega, mistõttu sobib algajatele valge tee joojatele. Valgel teel on märkimisväärne jahutav ja värskendav toime, lisaks muudab see meele erksaks. Ometi sisaldab väga vähe kofeiini. Katsed näitavad, et valge tee aitab vältida kopsu-, soole-, maksa-, naha-, käärsoolevähki ning pidurdab vananemisprotsessi. Tee aitab ka kolesteroolitaset ja hambakattu  vähendada ning tõrjuda kaariest.

Valmistamine: 250 ml vee kohta (80 kraadi) võtta 1 tl teepuru ja lasta tõmmata ca 3-5 minutit.

Must sõstar sisaldab rohkelt C- ja E-vitamiini, kiudaineid, organismile vajalikke rasvhappeid ja on rikas erinevate raviomaduste poolest.

Punase sõstra marjad sisaldavad rikkalikult tervisele kasulikke vitamiine ja mineraalaineid, näiteks C- ja P-vitamiini, kaaliumi, kaltsiumi, fosforit, magneesiumi, naatriumi ja väävilt, aga ka rauda, vaske, mangaani, tsinki. Ka on punases sõstras märkimisväärne kogus kiudaineid, mis aitavad hoida korras seedeelundkonda.

Sidrunheinas leiduvad eeterlikud õlid ergutavad maksa tööd, mis kiirendab mürkide väljutamist kehast. Sidrunheinatee sisaldab tervislikke antioksüdante ja vähendab depressiivsust.

Meliss aitab leevendada kõrget vererõhku, seedeprobleeme ja muidki tervisehädasid. Läbi aegade on melissi kasutatud gripi ja külmetuste ravimiseks, sest see leevendab kurguvalu ja soodustab higistamist. Taimel on ka rahustav toime, mille tõttu seda kasutatakse unehäirete ja depressiooni leevendamiseks.

"Valge unistus" - Valge purutee koostis

Koostisosad: valge tee, punase ja mustsõstra tükid, meliss, sidrunhein, rukkilille ja päevalille kroonlehed

Paberist kotikeses on 50g puruteed.

Soovitused

Eksklusiivne valge tee sobib suurepäraslt kingituseks mõnele teesõbrale.

Sisaldus/maitseValge tee
Tee tüüpPurutee
Paki kaal50g

Veel samas kategoorias