Hea pakkumine! "Talvehaldjas" roheline sencha purutee 50 g

"Talvehaldjas" roheline sencha purutee 50 g

2307785100009

Roheline sencha purutee kaneeli ja apelsiniga.

Koostisosad: roheline sencha tee, mandlid, apelsinikoor, kaneel, looduslik lõhna- ja maitseaine

Toodet pole enam laos

2,50 €

50,00 € / kg

"Talve Haldjas" roheline sencha purutee 50 g

Sencha on populaarne Jaapani roheline tee, millele kevadel korjatud noored mahlakad teelehed annavad kerge ja puhta maitse ja aroomi. Kõrge antioksüdantide sisalduse tõttu aitab Sencha tee neutraliseerida vabade radikaalide kahjulikku mõju, mis on mitmete haiguste põhjustajaks.

Rohelist teed valmistatakse teepõõsa ülemistest, esimestest lehtedest ja pungadest. Kuna roheline tee on fermenteerimata tee, siis peale korjet tuleb lehed ja punagad kohe röstida (Hiina meetod) või aurutada (Jaapani meetod), et ennetada lehtedes käärimisprotsessi algust. Käärimisprotsessi peatamine tagab hiljem rohelisele teele omase värske ja maheda maitse ja säilitab lehtede rohelise värvi. Edasi toimub teelehtede rullimine ja vajadusel veelkordne kuivatamine. Kuna rohelist teed töödeldakse vähe, siis säilivad rohelises tees paljud bioaktiivsed ained ja vitamiinid ning mineraalid, mis on meie tervisele kasulikud. Rohelises tees on rohkelt antioksüdante, mis kaitsevad keha vabade radikaalide tekitatava kahju eest. Hiinas on rohelist teed sajandeid kasutatud ka ravimina. Väidetavalt aitab roheline tee ennetada südamehaiguseid, madaldada vererõhku, veresuhkru- ja kolesteroolitaset. Samuti mõjub rohelise tee joomine nahale hästi.

Rohelist teed valmistades on soovitatav keevvesi jahutada 70-80 kraadini ja siis teele valada ning tõmmata lasta ca 4 minutit.

Mandlid sisaldavad palju kasulikke toiaineid ja omega-6 rasvhappeid, mis on vajalikud ajutegevuseks ja arenguks. Kaalium, monoküllastamata rasvad, E-vitamin (antioksüdat), magneesium tagavad terve südametegevuse.

"Talve Haldjas" roheline sencha purutee koostis

Koostisosad: roheline sencha tee, mandlid, apelsinikoor, kaneel, looduslik lõhna- ja maitseaine

Paberkotikeses (50g) purutee

Tee põhjaks on kasutatud suurelehelist rohelist teed, mis pärit  Jaapanist.

Soovitused

Suurepärane tassitäis rohelise tee austajale, mõnusa lisamaitse annavad tees olevad vürtsid. Purutee sobib suurepäraselt kingituseks.

Valmistamine: 250 ml vee kohta (80 kraadi) võtta 1 tl teepuru ja lasta tõmmata ca 3-5 minutit.

Sisaldus/maitseApelsin
Tee tüüpPurutee
Paki kaal50g

Veel samas kategoorias