Allahinnatud! Sunleaf Earl Grey Full Leaf must tee 90g

Sunleaf Earl Grey Full Leaf must tee 90g

8717825669009

Suureleheline bergamotimaitseline must purutee

Koostisosad : must tee, bergamoti lõhna-ja maitseaine, rukkilill

Toodet pole enam laos

3,00 €

4,50 €koos maksudega

-1,50 €

33,34 € / kg

Sunleaf Earl Grey Full Leaf must tee

Must tee on tugevalt fermenteeritud tee. Fermenteerimine kujutab endast rullimise käigus väljunud rakumahla oksüdeerumis- ja käärimisprotsessi, mis kutsub esile värvi muutumise ja iseloomuliku aroomi tekke. Tänu fermenteerimisele vabanevad ka teised tee maitse jaoks tähtsad ained, mis osalt lahustuvad ainult väga kuumas vees. Enne fermenteerimist on tee närbutatud ja peale fermenteerimist kuivatatud ning sorteeritud.

Earl Grey on tugeva klassikalise maitsega must aroomitee.Teelehti on maitsestatud bergamotiõliga.Teed iseloomustab rikkalik maitsebukett ja tsitrusearoom. Suitsune tee, magususe vihjega selles, serveeritakse lisanditeta. Bergamot on väike hapu kuldkollase koorega tsitrusvili, mis sarnaneb sidruniga, kuid on pirnikujuline. Viljaliha on roheline ning liiga hapu ja kibe, et seda süüa. Viljakoortest pressitud mee värvi, roheline või kollakasroheline õli on nõrgalt vürtsika, sidrunit ja lavendlit meenutava lõhnaga. Sunleaf  originaal teed on innovatiivne kombinatsioon parimatest päikese käes valminud ja küpsenud viljadest ja värskelt käsitsi korjatud teest. Kõik teed sisaldavad ainult naturaalseid viljade tükikesi, ürte ja lisandeid .

Rukkilille õisi lisatakse teele selleks, et tee välimus ilusamaks muuta, vahel aga ka selleks, et soodusada uriini- või sapieritust. Rukkilill on reumarohi, parandab ka silmapõletikku.

Sunleaf Earl Grey Full Leaf musta tee koostis

Koostisosad : must tee, bergamoti lõhna-ja maitseaine, rukkilill

Purutee 90g metallpurgis

Toodetud : Sri Lankal

Soovitused

Tee sobib musta purutee austajatele.

Veel samas kategoorias