Sunleaf Darjeeling Oolong Full Leaf tee 90g

8717825669030

Suureleheline Darjeeling Oolong purutee

Koostisosad : oolong tee

Toodet pole enam laos

4,50 €

50,00 € / kg

Sunleaf Darjeeling Oolong Full Leaf tee

Punane tee e. Oolong tee (hiina keeles "must draakon") on poolfermentiseeritud tee, mille valmistamiseks fermenteeritakse teelehti kiiresti ja kergelt ning selle kofeiinisisaldus on suhteliselt väike. Tihti kasutatakse oolong tee kohta ka nimetust "punane tee" (teelehtede töötlemisel omandatud punase tee maitse järgi) või "sini-roheline tee" (teelehtede töötlemisel saadud värvuse järgi). Tee maitses on segu musta tee kangusest ja rohelise tee värskusest, iseloomulik on kauakestev järelmaitse. Tõmmis on läbipaistev merevaiguvärvi, millel on tugev aroom. Darjeeling asub Himaalaja nõlval. Teeaiad paiknevad kõrgel ja on üles ehitatud terrassidena. Darjeelingu oolong tee on elegantne, delikaatne, õrna ning peene maitsega, tee jääb valmistades selge, kerge oranžika varjundiga ning tee aroom on väga peen. Kõik need omadused on tingitud suurepärasest mäeõhustikust.

Sunleaf Darjeeling Oolong on premium klassi oolong tee, vürtsikas ja vitamiinirikas, organismi toniseeriv, vastupanuvõimet tugevdav ja seedetegevust reguleeriv.

Sunleaf Darjeeling Oolong Full Leaf tee koostis

Koostisosad : oolong tee

Purutee 90g metallpurgis

Toodetud : Sri Lankal

Soovitused

Teejoogi valmistamiseks võtta tassi kohta 2g teepuru, kallata peale 80-kraadini jahutatud keev vesi ning lasta tõmmata 2 kuni 3 minutit.

Veel samas kategoorias