"Šokolaadi-Trühvli" must purutee 50 g

2307719700008

Must purutee kakaooa tükkide ning kookospähkli laastudega.

Koostisosad: must tee, kakaooa tükid, kookospähkli laastud

Toodet pole enam laos

2,50 €

50,00 € / kg

"Šokolaadi-Trühvli" must purutee 50 g

Must tee on kõige enam fermenteeritud ehk kääritatud tee. Peale teelehtede korjamist lehed närbutatakse, seejärel rullitakse, et tagada lehteda maksimaalne kääritamine ja hiljem toimub kuivatamine ning sorteerimine. Sorteerides jagatakse teelehed erinevatesse kvaliteediklassidesse. Mida rohkematest tähtedest kvaliteedilühend teepakil koosneb, seda kvaliteetsem on tee.

Kakaooad on šokolaadi ja kõigi kakaotoodete allikaks. Kakaouba on supertoitude vaieldamatu liider. Toorkakao sisaldab palju haruldasi ja kasulikke toitaineid. Toorkakao sisaldab samuti palju enam antioksüdante kui ükski teine põhjalikult uuritud toit, kaasa arvatud punane vein, roheline tee ja mustikad. Peamised mineraalid, mis kakaos esinevad, on kaltsium, magneesium, tsink, raud, vask, väävel, mangaan ja kaalium.

Sarnaselt teiste pähklitega on kookos rasvarikas, aga tema rasvad on teistsugused: need ei tõsta kolesteroolitaset ega keha rasvasisaldust. Kookose taimsed küllastatud rasvad erinevad neist rasvadest, mis võivad suures koguses südame-veresoonkonnahaiguste tekkimist soodustada, kookosrasvu kasutatakse hoopis selle tõve ennetamiseks ja raviks. Lisaks rasvadele sisaldab kookos muidki kasulikke toitaineid, k.a mineraalaineid, mangaani, molübdeeni ja vaske, ta on ka hea seleeni- ja tsingiallikas. Kookose puhul kõlbab söögiks-joogiks nii viljaliha (toorena, laastudena, helvestena), sellest valmistatud kookospiim kui värske kookosvesi.

"Šokolaadi-Trühvli" must purutee koostis

Koostisosad: must tee, kakaooa tükid, kookospähkli laastud

Paberkotikeses (50g) purutee.

Põhjaks on kasutatud suurelehelisi Assami ja Ceyloni teesi.

Soovitused

Must tee, mis hellitab ja üllatab teie maitsemeeli.

Valmistamine: 250 ml keeva vee kohta võtta 1 tl teepuru ja lasta tõmmata ca 2-4 minutit.

Sisaldus/maitsekakao
Tee tüüpPurutee
Paki kaal50g

Veel samas kategoorias